دانلود آهنگ جدید

50 راه رایگان برای افزایش فالوور اینستاگرام خود

50 راه رایگان برای افزایش فالوور اینستاگرام خود

9,365
Rate this post

50 راه رایگان برای افزایش فالوور اینستاگرام خود

50 راه رایگان برای افزایش فالوور اینستاگرام خود

به گزارش نودهشتیها به نقل از خبرنامه کارفرمایان Forbes و گفته آقای جیسون دمرز:

اگر فقط از اینستاگرام بعنوان ارسال عکس استفاده میکنید، این کار می تواند بسیار خسته کننده باشد. هنگامی این کار برای شما لذت بخش است که بیش از چند تا لایک و فالوور داشته باشید و بتوانید از طریق شبکه های اجتماعی کسب و کار خوب ایجاد کنید.

این مقاله با دادن 50 ایده برای افزایش پیروان(follower) شما و برقراری ارتباط آنها با پست های شما به شما کمک خواهد کرد. متوجه خواهید شد که بسیاری از ایده های زیر به افزایش تعامل (نظرات و نظرات) متمرکز شده اند. تعامل پایدار به طور طبیعی منجر به پیروان(follower) می شود.

همانطور که استراتژی های زیر را پیاده سازی می کنید، در نظر داشته باشید که جایگزینی برای نمایش تصاویر جذاب، خلاق و مرتبط که مخاطبان شما را دوست دارند، وجود ندارد، از نکات زیر استفاده کنید. فراموش نکنید که تعامل همیشه باید هدف اصلی شما باشد.

50 راه رایگان برای افزایش فالوور اینستاگرام خود

خبرنامه کارفرمایان Forbes

 1.  # استفاده از هشتگ هایی که شناخته شده هستند، باعث افزایش فالوور شما می شود.مانند: #FF (Follow Friday), #instafollow, #l4l (Like for like), #tagforlikes and #followback.
 2. لایک کردن تصاویر به صورت تصادفی میان هزاران عکس باعث افزایش فالوور شما می شود. نیل پاتل از این استراتژی استفاده کرده و متوجه شده است که او برای هر 100 دوست از تصاویر تصادفی، 6.1 پیرو را کسب کرده است.
 3.  برگزاری مسابقه در Instagram. یکی از ساده ترین راه های انجام این کار این است که یک تصویر را برای ترویج مسابقه بفرستید و سپس از مردم بخواهید تا در مورد آن نظر دهند.
 4. حساب Instagram خود را در حساب های دیگر و پروفایل های رسانه های اجتماعی خود ارتقا دهید. سعی کنید لینک اینستاگرام خود را در فیسبوک و تلگرام و دیگر پروفایل ها حتما قرار دهید.
 5. عکس های دیگر کاربران را دوست داشته باشید(liked) و نظر دهید. این طبیعی ترین راه برای به دست آوردن پیروان جدید است.
 6.  از هشتگ های محبوب استفاده کنید تا تصاویر شما در جستجو پیدا شوند. برخی از محبوب ترین ها عبارتند از #love، #instagood، #tbt و #photooftheday.
 7. ارسال عکس در ساعت 2 یا 5 بعد از ظهر. تحقیقات نشان می دهد که این ها موثرترین زمان برای ارسال هستند.
 8.   کسانی که از هشتگهای محبوب مانند #followme و #likeforlike استفاده می کنند، آنها را دنبال کنید،فالوبک می دهند.
 9. به یاد داشته باشید که کیفیت باعث جذب می شود. هیچ مخاطبی دوست ندارد با هزاران عکس بی کیفیت روبرو شود. حساب خود را ویرایش کنید و کیفیت کار را بالا ببرید.
 10.  از فیلتر Mayfair استفاده کنید. با توجه به گزارش Instagram Fortune 500 Track Maven، این بهترین فیلتر است.
 11.  اطمینان حاصل کنید که بیوگرافی شما کامل است. شامل کلمات کلیدی مرتبط و هشتگها و یک لینک به سایت شما. مهمتر از همه هرزنامه نباشید. مردم از چیز های تکراری و اسپم متنفر شدند. سعی کنید بجای مزاحمت و پست های تکراری دنبال ایده های جدید و جذب فالوور باشید.
 12. پرسیدن سوال در کپشن، این یک راه عالی برای افزایش تعامل است.
 13. پست در روز های یک شنبه: در روز یک شنبه پست ها خیلی کمتر است. اگر یک شنبه ها پست بزارید بیشتر دیده می شوید. البته در ایران روز های جمعه تعطیل است.
 14. سازگار باشید. بدانید که چرا و برای کی پست ارسال میکنید؟ در مورد چگونگی استفاده از این پلت فرم و تعداد پیروان خود به صورت ارگانیک رشد کنید.
 15. از نوشتن عکس ها در عکس خود استفاده کنید. پیروان خود را با دعوت از آنها برای انجام اقدامات بیشتر دعوت کنید (به عنوان مثال «به من اطلاع دهید آنچه را که در نظرات نظر می دارید»).
 16. اغلب نگران پست گذاشتن نباشید. این فکر را نکنید که پیج های موفق زیاد پست می گذارند. تحقیقات نشان داده هیچ ارتباطی بین جذب فالور و پست گذاشتن زیاد نیست.
 17. کاربران پیشنهادی را فالو کنید. در قسمت تنظیمات اینستاگرام در بخش یافتن دوستان ، این گزینه را فعال کنید.
 18. از برنامه  Piqora استفاده کنید. این برنامه به شما کمک میکند که په تصاویری بیشتر کلیک می خورند.
 19. لوکیشن: برای تصویر ارسالی حتما لوکیشن را انتخاب کنید. تا کاربرانی که از روی لوکیشن سرچ می کنند بتوانند عکس شما رو پیدا کنند.
 20. استفاده از برنامه Latergramme: این برنامه برای زمانبندی ارسال عکس ها مناسب است. زمانبندی مناسب و یکنواخت برای ارسال پست کلید موفیت برای افزایش فالوور است.
 21. مشارکت واقعی: از طریق مشارکت واقعی فالوور جذب کنید.شما باید سعی کنید در مشارکت واقعی با لایک کردن و پاسخ دادن به سوالات، از این طریق فالوور جذب کنید، هیچ ترفندی نمی تواند با مشارکت واقعی اینستاگرام شما رقابت کند.
 22. تکه‌چسبانی، چسبانه‌کاری یا کلاژ (به فرانسویCollage، از ریشۀ coller به معنای چسباندن) نام تکنیکی در هنرهای تجسمی و نیز نام اثر هنریِ ساخته شده به وسیلۀ این تکنیک است. با استفاده از برنامه PicFrame میتوانید عکس ها را بهم بچسبانید.ترکیب 9 عکس یا ویدیو، این عمل میتواند بیشترین مشارکت را جذب کند.
 23. از اینفلوئنسرها بخواهید که شما رو منشن یا تگ کنند. «به افراد شناخته شده و تاثیرگذار در شبکه‌های اجتماعی اینفلوئنسر می‌گویند.» این تعریف کلی از اینفلوئنسر است. این کار باعث می شود که تعداد فالوور شما بالا رود.
 24. آبی: تصاویر با رنگ و زمینه آبی ارسال کنید. تحقیقات ثابت کرده که عکس های با رنگ آبی 24% بیشتر از رنگ نارنجی و قرمز لایک میگیرند. (مردم دنیا همه استقلالی هستند)
 25. سه شنبه: سه شنبه ها پست بگذارید. گذاشتن پست در وسط هفته میتواند به جذب فالوور کمک کند.
 26. کامنت بگذارید: از این کلمه در کپشن استفاده کنید. تحقیقات و پژوهش ها ثابت کرده است که این گونه پست ها بیشتر کامنت میگیرند.
 27. از چهره در پست ها استفاده کنید. Dan Zarella پی برده است که عکس هایی که چهره دارند 35% بیشتر از دیگر عکس ها لایک و کامنت می گیرند.
 28. تگ کردن افرادی که به تصاویر شما ربط دارد. تگ کردن افراد باعث می شود تا عکس های شما در خوراک feed آنها برود و ممکن است تا براتون اشتراک کنند.
 29. روشن تر بهتر است: عکس هایی که روشنایی آنها بین 65-85% است. 24% بیشتر لایک میگیرن نسبت به تصاویری که روشنایی آنها زیر 45% است.
 30. Create a branded hashtag یعنی برای برند و نام تجاری خود هشتگ خلق کنید. هشتگ مخصوص خود را خلق کنید. مثلا آقای علی محمدی توانست برای خود #کسگم را خلق کند. از فالوور های خود بخواهید از این هشتگ استفاده کنند. این امر باعث تشویق فالوور های شما می شود تا مشارکت بیشتری داشته باشند و جذب فالوور و رشد پیج شما می شود.
 31. انتشار تصاویر پشت صحنه خود، این تصاویر صادقانه باعث نمایان شدن پشت پرده برند شما می شود.این کار باعث صداقت و رو راست شدن و صمیمی شدن پیج شما می شود و باعث جلب اعتماد افراد می شود.
 32. مهمان ها را دعوت کنید تا در صفحه شما پست بگذارند، اگر شما با اینفلوئنسرهای اینستاگرام در ارتباط هستید از آنها بخواهید تا به عنوان مهمان در پیج شما پیج شما پست بگذارن. این کار باعث می شود تا مشارکت آنها به سمت شما منتقل شود.
 33. پست های یوزر ها ی خود را منتشر کنید. خصوصا آنهایی که شما را منشن کردند.این کار باعث تشویق دیگران برای اشتراک تصاویر شمل می شود.
 34. هرگز از فیلتر های عکس استفاده نکنید، تحقیقات نشان داده عکس هایی که برون فیلتر منتشر شدن،مشارکت بیشتری دارند.
 35. در ایمیل های مخاطب هاتون لینک اینستاگرام خود را بگذارید. اشتراک در خبرنامه هایی که از طریق ایمیل کار می کنند میتوانید لینک اینستاگرام خود را قرار دهید.
 36. حساب اینستاگرام خود را در همه جا معرفی کنید. مانند یک کسب و کا موفق در همه جا تبلیغ کنید.
 37. حساب اینستاگرام همه دوستاتون رو در فیسبوک فالوو کنید. این کار باعث می شود آنها هم شما رو فالوو کنند.
 38. لبه و ساختار مشخصی برای تصاویر خود قرار دهید. این کار باعث می شود تصاویر شما نسبت به آنها که لبه ندارند 125% بیشتر لایک و ویو جذب کنند.
 39. داستان تعریف کنید. تحقیقات نشان داده عکس هایی که کپشن آنها فریبنده و اسرار آمیز دارد مشارکت بیشتری به خود می گیرند. این کار باعث می شود یک رابطه احساسی برقرار کنید. باعث اشتراک گذاری پست هاتون میشود.
 40. تگ کردن افراد مشهور: برای زنده نشان دادن پیج خود ختما این کار را انجام دهید.
 41. از Iconosquare بهره بگیرید. برای رصد رشد اینستاگرام خود حتما این کار را انجام دهید. تا متوجه شوید کدام تصویر شما جنجال بیشتری در میان مخاطب ها ایجاد کرده، و آن تصاویر را بیشتر بگذارید.
 42. از ابزار هایی نظیر Aviary برای ویرایش عکس استفاده کنید.
 43. like: از کلمه لایک در کپشن استفاده کنید تحقیقات نشان داده تصاویری که از کلمه لایک در کپشن خود استفاده کرده اند 89% بیشتر لایک گرفته اند.
 44. برنامه ریزی، آماده شدن، هدف، سپس اقدام کنید. مانند هر کار دیگری وقتی که عمیق وارد می شوید موفقیت بیشتری خواهید داشت.
 45. تصاویر و ویدیو های انگیزشی ارسال کنید. با Canva تصاویر انگیزشی و الهام بخش ارسال کنید. عکس های انگیزشی همیشه در شبکه های اجتماعی سر و صدا راه می اندازند.
 46. Connect your Instagram account with your contact list از طریق لیست مخاطب با اینستاگرام آنها ارتباط برقرار کنید. بخش تنظیمات> پیدا کردن دوستان
 47. شبکه ای از اینفلوئنسرهای اینستاگرام خلق کنید، #هشتگ های مرتبط با کسب و کار خود را جستجو کرده و افرادی را که بیشترین فالوور و درصد مشارکت را دارند، انتخاب کنید. کامنت برایشان بگذارید و توسعه دادن روابط خود را آغاز کنید، این مهمترین رمز موفقیت است. 100% این کار خیلی مهم را انجام دهید. این کار از همه 50 نکته مهمتر است.
 48. از ابزار مهم Crowdfire استفاده کنید. از این ابزار مهم برای آنالیز چگونگی تأثیر پست هایتان بر روی فالوورها یا آنهایی که آنفالو کرده اند، استفاده کنید.
 49. با دیگر کاربران فعال همکاری کنید: پیج هایی رو پیدا کنید که، فالوور شبیه به اندازه فالوور شما دارند. همدیگه رو منشن و تگ کنید و با هم رشد کنید. این نکته هم خیلی مهم است.
 50. کمپین هشتگ منحصر به فرد خود را ایجاد کنید.

منبع: forbes

لینک کوتاه مطلب:

https://goo.gl/TNXmxS

موفق باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.