counter easy hit
پیشنهادی
سایت نودهشتیها ارائه دهنده ی بهترین موسیقی های ایرانی

سایت نودهشتیها ارائه دهنده ی بهترین موسیقی های ایرانی

سایت نودهشتیها ارائه دهنده ی بهترین موسیقی های ایرانی

سایت نودهشتیها که در سال ۱۳۹۴ آغاز به کار کرده است، در زمینه ی موسیقی و دانلود فیلم فعالیت می نماید.

این سایت بهترین سایت برای کسانیست که به دنبال به روز ترین اهنگ ها از بهترین خواننده های پاپ در کشورمان هستند.

همه ی ما می دانیم که موسیقی روح زندگیست. این که یک موسیقی خوب چه ویژگی هایی دارد معمولا از نظر شنونده های زیادی مورد توجه نیست. موسیقی باید به دل بنشیند. حتما به این مسئله فکر کرده اید که هر صدایی نمی تواند دل نشین باشد. برخی صداها خاص هستند از این رو به همان سرعتی که شنیده می شوند به دل می نشینند. خوانندگان پاپ کشورمان نیز دارای صداهایی افسانه ای هستند. از این رو شنیدن صدای آنها خالی از لطف نیست.
گاهی در اوج ناراحتی و یا خستگی، با گوش سپردن به یک موسیقی می توانیم روح خودمان را به آرامشی وصف نشدنی دعوت نماییم. فرهنگ موسیقی در دنیا بسیار غنی می باشد. از این رو باید بدانیم از کجا بهترین و به روز ترین موسیقی ها و موزیک ها را دانلود نموده و به راحتی به آنها دست یابیم.
سایت نودهشتیا اراده دهنده موسیقی
سایت نودهشتیها که برگرفته از کد کشور عزیزمان ایران است این امکان را به شما دوستان موسیقیی پسند ارائه نموده تا در کمترین زمان ممکن به با کیفیت ترین موسیقی های خوانندگان معروف سرزمینمان دست یابیم. تیم نودهشتیها که دارای ذوق فراوانی در زمینه ی موسیقی با اصالت ایرانی هستند به شما این امتیاز را ارائه نموده اند که بهترین و زیباترین موسیقی های ایرانی را در یک سایت کاملا ایرانی به راحتی پیدا کنید.
این که دنبال چه موسیقی هستید و کجا باید به دنبال آن ها بگردید حتما همیشه ذهن شما را درگیر نموده است. اما باید به شما بگوییم دیگر نباید خودتان را خسته کنید و در سایت ها ی مختلف به دنبال موسیقی دلخواه خودتان بگردید.
سایت نودهشتیها با ارائه انواع مختلفی از موسیقی های ایرانی در هر سبکی که بخواهید، به شما کمک شایانی در این زمینه نموده است. سایت ۹۸iha با ارائه ی لوگوی مخصوص خود (www.98iha.com) این امکان را برای دوستداران موسیقی ایجاد کرده است که به راحتی به این سایت دسترسی داشته باشند.

سایت نودهشتیها ارائه دهنده ی بهترین موسیقی های ایرانی

 

سایت نودهشتیها| دانلود موزیک و فیلم ایرانی

همه می دانید که موسیقی تنها یک هدف برای شما دارد آن هم ایجاد رابطه ای خاص میان انسان و زمان. هر موسیقی را که یک بار شنیده باشید برای شما دنیایی از خاطره است. این خاطرات ممکن است شما را به زیباترین روزهای گذشته ببرد و یا ممکن است به تلخ ترین اتفاقات شما در گذشته هدایت نماید. اما موسیقی در کل یک نوع گذر از زمان است.
سایت نودهشتیها موسیقی هایی را برای شما ارائه می دهد که می توانند یادآوری بهترین خاطرات شما باشند و یا بهترین خاطرات را برای شما بسازند. پس به روز ترین موزیک ها را از سایت ما تهیه نمایید و دنیایی برای خودتان بسازید که هیچ کس تا به حال نتوانسته برای خود بسازد.
این جمله را از هانس کریستین آندرسن به یاد داشته باشید که” موسیقی از هرج و مرج ها نظم می آفریند. ریتمی که در موزیک وجود دارد باعث می شود هرنوع ناهمگرایی در زندگی شما به همسانی تبدیل شود. موسیقی چنان قدرتی در زندگی انسان دارد که تمام هارمونی های ناسازگار را به هماهنگی تبدیل می کند.
موزیک به شما این قدرت را می دهد که بهتر بیندیشید. به نوعی اندیشیدن می تواند شیوه ی دیگری از موسیقی باشد.
پس فرصت را از دست ندهید. با دانلود موزیک های زیبا و جدید از طریق سایت نودهشتی ها به دنیایی از رویا و حقیقت وارد شوید. این دنیا می تواند ساعت ها وقت شما را پر کند. دانلود موزیک از سایت نودهشتیها و گوش سپردن به این موزیک های جدید می تواند روح شما را در خلسه ای فرو برد که دنیای رویایی خودتان را نزدیک تر از همیشه در پیش روی خود احساس کنید.
موزیک همیشه نوازشگر روح بوده است. این موضوع سالهاست که از طرف انسان ها تایید شده است. همانطور که ما هر روزه به خوردن غذا و استراحت نیاز داریم روح ما نیز به استراحت نیاز دارد. موسیقی می تواند نوعی غذا برای روح ما باشد. از این رو با دانلود موزیک از سایت نودهشتیها به راحتی غذای روحتان را تامین نماید.
درست است که این سایت در زمینه ی انواع موسیقی ها فعالیت می کند اما اگر به دنبال موارد دیگری همچون سرگرمی، فیلم و یا اخبار دنیای موسیقی نیز هستند می توانید با سایت نودهشتیها همراه باشید. این سایت در هر زمینه ای می تواند شما را راهنمایی نموده و به خواسته ی دلخواهتان برساند.
موزیک های ارائه شده در سایت نودهشتیها نوعی سرگرمی برای روح شما می باشد. این هنر فرهنگی از رسانه ای به نام سکوت و صدا نشات میگیرد. به این گونه که هرچه بیشتر به موزیک گوش فرا دهید بیشتر به سکوت علاقه مند می شوید. گویی شما را از دنیایی به دنیای دیگر منتقل می کند. روح و احساس شما را نوازش کرده و به پرواز در می آورد.

 

 

 

خاصیت موزیک و سخن انیشتین در مورد موسیقی

 

افراد بزرگی همچون آلبرت انیشتین در مورد خاصیت موزیک گفته است” اگر من یک فیزیکدان نمی شدم حتما موسیقیدان می شدم. غالب تفکر من با قالب موسیقی هماهنگ است. من در قالب موسیقی به خیال پردازی مشغولم و تمام زندگی خودم را در ارتباط با موسیقی می بینم”.
پس می توانیم بگوییم موزیک از هر قشر و با هر تفکری طرفداران خود را به سمت خود جذب می کند. اگر یک سایت معتبر بتواند این دسترسی را برای شما آسان کند می تواند به عنوان یک آرامش دهنده برای شما بسیار ارزشمند شود. سایت نودهشتیها و تیم خوش ذوق شان این دسترسی را برای شما آسان نموده اند. کافیست به سایت  نودهشتیا مراجعه کنید تا به هر آنچه می خواهید دست یابید.
دانلود موزیک هایی از بهترین خواننده های کشورمان، چه به صورت تک آهنگ و چه به صورت آلبومی در سایت نودهشتیها امکان پذیر است. پس با خیال راحت به وب سایت نودهشتیها مراجعه کنید و موزیکی را دانلود نمایید که روح و احساس شما را به پرواز درآورد. با خانواده نودهشتیها می توانید به راحتی سفری دل انگیز به دنیای خاطرات داشته باشید.

 

چکیده

سایت نودهشتیها بهترین سایت ارائه دهنده ی موزیک و فیلم در ایران است که نام اختصاری خود را از کد کشور عزیزمان ایران ۰۰۹۸ گرفته است. این سایت به شما در زمینه ی دانلود موزیک و فیلم کمک شایانی می نماید. می توانید بهترین و جدید ترین موزیک ها و فیلم ها را از این سایت دانلود نموده و استفاده نمایید.

 

83 views بار
۲۲ خرداد ۱۳۹۸
نظرات
بستن

رفتن به نوارابزار