دانلود آهنگ جدید

روش های افزایش ممبر کانال تلگرام

16,910

روش های افزایش ممبر کانال تلگرام

روش های افزایش ممبر کانال تلگرام

روش های افزایش ممبر کانال تلگرام

اگر میخواهید دیده شوید، ما کانال شما را 100% تضمینی بالا می آوریم طوری که جز 1000 کانال برتر ایران باشید.
با ما به اوج برسید. 100% رایگان 100% تضمینی

www.98iha.com  info@98iha.com 

  1.  موضوع و نام کانال
  2. آدرس کانال
  3. تصویر کانال
  4. تبلیغات کانال
  5. ساخت تیزر و بنر برای کانال
  6. ربات های دستیار
  7. ربات های افزایش ممبر
  8. ربات های سین و ویو
  9. ایده های جدید و خلاقیت برای جذب
  10. و…
ما در سایت بزرگ نودهشتیها دونه دونه این راه و روش ها رو به صورت کاملا تخصصی براتون توضیح میدیم. امیدوارم به امید خدا و تلاش شبانه روزی بتوانید جز کانال های برتر قرار بگیرید و از طریق تبلیغات بتونید درامد های میلونی کسب کنید. ما برای بالا کشیدن شما تمام توان خود را به کار می گیریم.

مقدمه:

یه آمار کلی و یه حساب سر انگشتی بگیریم طبق آخرین آمار ثبت شده از آقای پاول دورف و مدیریت تلگرام:

بالغ بر 3 میلیون کانال تلگرام ثبت شده است. از این تعداد کانال 2 میلیون و 900 هزار تای آن زیر 400 نفر ممبر دارد.80 هزار کانال تلگرامی بین 1هزار تا 5 هزار عضو داشته و تنها بیست هزار کانال تلگرامی وجود دارد که تعداد اعضای انها بیشتر از 5 هزار نفر می باشد از این بیست هزار عدد کانال دارای اعضای بالا 5 هزار نفر تنها حدود 500 کانال تلگرامی دارای اعضایی بیشتر از 50 هزار نفر می باشند با دقت در این اعداد و ارقام می توان دید که اکثریت مدیران کانالها در جذب عضو با مشکل جدی مواجه بوده و رقابت برای جذب عضو (ممبر) بسیار شدید است.

در این مطلب قصد داریم تا بهترین روش های افزایش تعداد اعضای کانالهای تلگرامی را بررسی کنیم در صورتی که شما نیز جزو آندسته از مدیران کانالهای تلگرامی می باشید که در افزایش ممبر کانال خود با مشکل مواجه هستید پس حتما تا انتها باما باشید مطمئن باشید که مطالب قابل تاملی در این بحث اارائه خواهد شد.

 

مشکل مدیران کانالهای تلگرامی در افزایش ممبر

ابتدا مشکلات رو بیان میکنیم . طی بیان این مشکلات کم کم خودتان متوجه روش های صحیح مدیریت کانال تلگرام را

یکی از ابتدایی ترین اشتباهات مدیران برای ثبت کانال تلگرام، عدم دقت و صرف وقت کافی برای انتخاب یک نام مناسب برای کانال خود می باشد باید قبول کرد که بسیاری از اسامی شیک و کاربر پسند در گذشته و توسط مدیران مختلف کانالهای تلگرامی ثبت شده است و پیدا کردن یک آدرس جذاب و قابل فهم بسیار دشوار شده است اما این به این معنی نیست که دیگر هیچ آدرس خوبی آزاد نمانده و باید ما آدرس کانال خود را بصورت واژه هایی دره و برهم و بی معنی ثبت کنیم چراکه بیشتر اسامی قبلا اشغال شده اند.

مدیران کانالهای تلگرامی که در پیدا کردن یک اسم و آدرس مناسب برای کانال خود وقت کافی را صرف پیدا کردن آن نمی کنند باید بدانند که شکست خود را از همان ابتدای کار رقم زده اند چراکه بی شک یکی از مهمترین معیارهای موفقیت، داشتن یک آدرس زیبا و ساده است. آدرس هایی که از حروف بی ربط و خط فاصله تشکیل شده اند کمترین ارزشی نداشته و به هیچ وجه ارزش وقت گذاشتن را ندارند پس با نگاه بسیار جدی تری به مقوله پیدا کردن آدرس مناسب برای کانال خود نگاه کنید.

 

انتخاب آدرس نا مناسب برای کانال

افراد و در ابتدای کار با عجله یک آدرس متشکل از حرف و خط فاصله را به عنوان آدرس کانال خود ثبت کرده و شروع به کار می کنند با جدیت شروع به ارسال مطلب روی کانال کرده و سعی می کنند تا تعداد اعضای کانال خود را افزایش دهند اما درنهایت باید در قسمتی از راه متوقف شوند چراکه موفقیت کالایی بسیار کم یاب و ارزشمند است که به این سادگی ها نصیب کسی نمی شود اصلا اگر به همین سادگی بود که دیگر نامش موفقیت نبود.

برای افزایش ممبر کانال خود دست به اقدامات گوناگونی زده و در این راه ممکن است تعداد محدودی نیز ممبر برای کانال خود جذب کرده باشند گرچه بسته به میزان هزینه و حرفه ای بودن تبلیغات انجام شده، تعدادی عضو نیز برای کانال خود جذب می کنند اما درنهایت و در مرحله ای از مدیریت کانال و امر جذب ممبر برای کانال خود با مشکل جدی مواحه می شوند در اینجاست که مجددا توجه خود را به آدرس کانال خود معطوف می کنند که شاید مشکل از آدرس نه چندان زیبای کانال من باشد.

از همین رو اقدام به پیدا کردن یک آدرس زیباتر از قبلی کرده و آدرس و یا حتی اسم و موضوع کانال خود را نیز تغییر می دهند بی شک این امور نه تنها به جذب عضو بیشتر نخواهد انجامید که قطعا تعداد اعضای کانال را نیز با ریزش جدی مواجه خواهد ساخت.

تغییر تصویر اصلی کانال، یک اشتباه بزرگ

یکی دیگر از اشتباهات بسیار سنگین مدیران کانالها در تغییر تصویر آدرس کانال خودشان می باشند برخی از مدیران با تغییر تصویر اصلی کانال خود سعی می کنند تا ظاهر کانال را نیز شیک تر کنند تا شاید افراد مراجعه کننده به کانال به شکل و شمایل کانال علاقه مند شده و به عضویت آن دربیایند.

اما نمی دانند که با این کار، رسما کانال خود و تمام زحمات انجام شده گذشته اشان را نابود خواهند کرد چراکه تمام اعضاء با همان تصویر بوده که می توانستند کانال مورد نظر را شناسایی کرده و روزانه به آن سر بزنند با تغییر این عکس، افراد دیگر نمی توانند بسادگی کانال را پیدا کرده و از مطالب ان استفاده کنند از طرفی نیز با دیدن یک عکس جدید تصور می کنند که این کانال با تصویر ناآشنا از جمله کانالهای جدیدی است که روزانه بارها و بارها آنها را می بیند به همین خاطر براحتی از آن لفت می دهند

مدیران کانالها باید دقت داشته باشند که با تغییر تصویر اصلی کانال خود، شاهد ریزش تعداد زیادی از اعضاء کانال خواهند بود.

 

بالا بردن تعداد اعضای کانال تلگرام

اکثریت افرادی که اقدام با ایجاد کانال در تلگرام می کنند بر این عقیده هستند که با داشتن 500 یا هزار عضو می توانند از کانال خود درامد کسب کنند یا اینکه داشتن یک کانال با تعداد اعضاء زیاد کار راحتی است و تنها با کپی کردن تعدادی مطلب از سایر کانالها و قرار دادن انها در کانال خود، می توانند انتظار داشته باشند که افراد عضو کانال آنها شده و مقدمات کسب درامد وی را فراهم سازند.

باید این افراد را مخاطب قرار داده و به آنها بگوییم که شما سخت در اشتباهید و از این خبرها نیست داشتن یک کانال تلگرامی با ممبر زیاد کار بسیار دشواری است و قطعا نیازمند صرف هزینه لازم می باشد.

شما مدیر محترم کانال تلگرامی باید آگاه باشید که بدون صرف هزینه مناسب و به شیوه صحیح، هرگز نمی توانید کانال موفقی داشته باشید. در ابتدای این بحث به این مسئله اشاره کردیم که حدود 2900 هزار نفر از کانالهای ثبت شده دارای تعداد اعضای کمتز از 400 نفر می باشند دقیقا این مدیران جزو همین دسته از افراد هستند که داشتن کانال تلگرام را بسیار ساده تلقی می کنند بخاطر همین مسئله ماههای زیادی را در پی افزایش ممبر کانال خود سرگردان خواهند بود تاروزی که از اینکار سرخورده شده و آن را کنار بگذارند.

 

روش های افزایش ممبر کانال تلگرام

با ارسال پست های جذاب و مفید، تنها می توانید تعداد محدودی از افراد را جذب کانال خود کنید برای افزایش ممبر کانال خود شما نیازمند تبلیغات هدفمند می باشید هزینه کردن برای تبلیغت بی شک باید براساس شناخت و آگاهی باشد و الا این هزینه ها می تواند تنها به هدر دادن پول و سرمایه شما منجر شود. گروه مشاورین برتر با تجربه ده ساله در زمینه افزایش فروش وبسایتهای کوچک و بزرگ و افزایش تعداد اعضای کانالهای تلگرامی می تواند در این راه به کمک شما بیاید برای آگاهی از شیوه صرف هزینه مناسب و شناخت کانالهای مناسب برای امر تبلیغات می توانید از طریق آی دی زیر با این گروه در ارتباط باشید.

 

در صورتی که شما بتوانید یک کانال با تعداد اعضای زیاد ایجاد کنید قطعا می توانید از آن کسب درامد کنید البته حد اقل تعداد لازم برای رسیدن به درامدهای هرچند کم می تواند کانالی با حداقل 5 تا ده هزار نفر عضو باشد تا شما بتواند درآن تبلیغات جذب کرده و یا کالای خاصی را به فروش رسانده و به درامد برسید.

افزایش اعضای کانال تلگرام

یکی از ساده ترین راههای افزایش ممبر کانال در تلگرام، ثبت و معرفی کانال در سایت های مخصوص اشتراک گذاری کانال ها می باشد برخی از این سایتها از بازدید روزانه بالایی برخوردار هستند از این رو باثبت کانال خود در این سایتها می توانید تعدای عضو واقعی از اینطریق کسب نمایید.

در اینجا دو سایت با بازدید روزانه بیش از 3 هزار بازدید کننده در روز را معرفی می کنیم با ثبت مشخصات کانال خود در این وبسایت ها اعضای کانال خود را افزایش دهید

برای ثبت و معرفی کانال خود در این وبسایتها بر روی عنوان این سایتها در زیر کلیک کنید

ثبت و معرفی کانال تلگرام در سایت با بازدید روزانه بالغ بر 3هزار بازدید کننده

کلیک کنید

ثبت و معرفی کانال تلگرام با بازدید روزانه هزار نفر

کلیک کنید

همچنین با صرف هزینه ای اندک می توانید کانال خود را همراه با تصویر و لینک joine ثبت نمایید تا از بهترین نتیجه بهره مند شوید.

 

خرید ممبر فیک و واقعی تلگرام

برخی از مدیران کانالها تصور می کنند با خرید تعداد زیادی از اعضای غیر واقعی یا ممبر فیک، می توانند کاربران را گول زده و کانال خود را کانالی با تعداد اعضای زیاد جلوه دهند شما مدیران کانالهای تلگرامی آگاه باشید که صرف هزینه برای خرید ممبر فیک می تواند بزرگترین اشتباه یک مدیر کانال تلگرامی باشد چراکه این اعضاء نه تنها کمترین ارزشی ندارند که کانال شمارا نیز نابود خواهد کرد.

 

خرید ممبر واقعی تلگرام

این روزها اکثریت سایتها با نام ممبر واقعی و یا خرید ممبر واقعی برای کانال، اقدام به فروش ممبر فیک با نام ممبر واقعی می کند متاسفانه شناخت ممبر واقعی از ممبر فیک برای بسیاری از افراد راحت نبوده و با اعتماد به اینگونه سایتها سرمایه خود را دور می ریزند.

بی شک باسابقه ترین و معتبر ترین مرکز فروش ممبر واقعی تلگرام، وبسایت گروه مشاورین برتر با سابقه ده ساله می باشد این گروه با دارا بودن سابقه درخشان در افزایش فروش و افزایش اعضاء واقعی کانال تلگرام، می تواند مرکزی مورد اعتماد و بسیار حرفه ای در دریافت مشاوره و یا خرید ممبر واقعی به شما یاری دهد.

افزایش اعضا کانال تلگرام

گروه نرم افزاری نودهشتیها، اقدام به تهیه مجموعه پکیج های آموزشی ارزشمندی کرده است که این آموزش ها را به صورت کاملا رایگان در اختیار مشتریان خود می گذارد بسیاری از شرکت ها، فروشگاهها، تولیدیها و موسسات کوچک و بزرگ، توانسته اند با همکاری تنگاتنگ با ما، کانال های تلگرام خود را ایجاد کرده و یا گسترش دهند .

ما در گروه نرم افزاری نودهشتیها، این اطمینان را به شما می دهیم که در صورت همکاری مناسب با ما، موفقیت شمارا تضمین نمایید.

افزایش ممبر کانال تلگرام با روش های اصولی و ارزشمند

برای کمک به پیشرفت کانال های شما عزیزان، افزایش ممبر به صورت تبلیغ در کانال های بزرگ گروه مشاورین برتر، به مدت محدود با هزینه بسیار پایین صورت می گیرد

روش های افزایش ممبر کانال تلگرام
اگر میخواهید دیده شوید، ما کانال شما را 100% تضمینی بالا می آوریم طوری که جز 1000 کانال برتر ایران باشید.
با ما به اوج برسید. 100% رایگان 100% تضمینی

www.98iha.com  info@98iha.com

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.