دانلود آهنگ جدید

دانلود رمان پانصد میلیون ثروت اثر ژول ورن

107
Rate this post

دانلود رمان پانصد میلیون ثروت اثر ژول ورندانلود رمان پانصد میلیون ثروت اثر ژول ورن

نام کتاب: پانصد میلیون ثروت

مترجم: سیدجمال موسوی شیرازی

حجم: ۳,۸ مگابایت

تعداد صفحه: ۲۱۸

درباره نویسنده: ژول گابریل ورن Jules Gabriel Verne در سال۱۸۲۸در یک خانوادهٔ مرفه در منطقهٔ بندری شهر نانت فرانسه به دنیا آمد. او نویسنده  شاعر و نمایش‌نامه‌نویس فرانسوی بود که بیشتر شهرتش را مدیون نگارش کتاب‌های ماجرایی‌اش است که دنیای داستان‌های علمی–تخیلی را دگرگون کرد.به درخواست پدرش تحصیلاتش را در رشتهٔ حقوق به پایان برد اما ذوق نمایشنامه‌نویسی و رمان‌نویسی او را بر آن داشت که کم‌کم به سوی ادبیات کشیده شود. اگر چه در ابتدا در این کار موفق نبود و از دیدگاه مالی هم در مضیقه قرار گرفته بود، اما پس از آن به سرعت پیشرفت کرد.همکاری ورن با انتشارات پی‌یر-ژول اتزل منجر به خلق مجموعهٔ سفرهای شگفت‌انگیز شد که مجموعه داستان‌هایی ماجراجویانه و محبوب بودند و مهم‌ترین آن‌ها عبارت بودند از سفر به مرکز زمین (۱۸۶۴)، بیست هزار فرسنگ زیر دریا (۱۸۷۰) و دور دنیا در هشتاد روز (۱۸۷۳).او در مقام دومین نویسنده‌ای است که کتاب‌هایشان از سال ۱۹۷۹ تاکنون، بیشترین ترجمه را به زبان‌های گوناگون جهان داشته‌اند. که پیش از او آگاتا کریستی و پس از او شکسپیر جا دارند.در آغاز آثار ژول ورن تنها در میان کودکان طرفداران و علاقه‌مندانی داشت تا آن که منتقد و نویسنده‌ای به نام مارسل موره (۱۹۶۹–۱۸۸۷) چندین کتاب و رساله دربارهٔ ژول ورن نوشت و او را چنان‌که بود به دنیا معرفی کرد. مارسل موره در دو کتاب: ” ژول ورن بسیار شگفت‌انگیز” در ۱۹۶۰ و “اکتشافات ژول ورن” در سال ۱۹۶۳ ژول ورن را به دنیا شناساند و از آن به بعد دوستداران ادب با نظر جدی تری به ژول ورن می‌نگرند.ژول ورن که هفتاد و هفت سال زندگی کرد، نزدیک به هشتاد داستان بلند و کوتاه و رسالهٔ پژوهشی و مقاله نوشته‌است.سال ۲۰۰۵ به مناسبت صدمین سال مرگ او «سال ژول ورن» نامیده شد. وی در سال ۱۹۰۵ زندگی را بدرود گفت. پانصد میلون ثروت یکی دیگر از رمان های جذاب ژول ورن می باشد.مطالعه این رمان زیبا را از دست ندهید.

دانلود رمان پانصد میلیون ثروت اثر ژول ورن

دانلود رمان پانصد میلیون ثروت اثر ژول ورن

این کتاب جهت آشنایی بیشتر شما با متن کتاب به صورت فایل PDF تهیه شده است. خواهشمندیم جهت حمایت از ناشر و مترجم و همچنین بالا رفتن سرانه و فرهنگ مطالعه نسخه چاپی کتاب را تهیه فرمایید. این کتاب توسط انتشارات توسن به چاپ رسیده است.

توجه: لینک دانلود این کتاب به درخواست صاحب اثر حذف خواهد شد.

لینک کوتاه این مطلب: https://goo.gl/eAXHya

آیا میدانستید؟

ایرانی ها در هر روز کمتر از ۱۵ دقیقه کتاب میخوانند؟ کتاب را نخوانید که بخوابید، کتاب را بخوانید که بیدار شوید.کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می خوانید و انسانهایی که ملاقات می ‌کنید.

با #جنبش-کتابخوانی-نودهشتیها روزانه ۱۵ دقیقه مطالعه مهمان ما باشید(کتابخانه نودهشتیها)

1 نظر
  1. قلی خوان می گوید

    Soooo niceee

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.