دانلود آهنگ جدید

دانلود کتاب وودی آلن از زبان وودی آلن

190
Rate this post

وودی آلن در گفت و گویی با ستیگ بیورکمان

دانلود کتاب وودی آلن از زبان وودی آلن

 

نام کتاب: وودی آلن از زبان وودی آلن

نام نویسنده: ستیگ بیورکمان

ترجمه: هوشنگ حسامی

حجم: ۵,۴۴ مگابایت

تعداد صفحه: ۴۲۴

درباره کتاب: وودی آلن ،کمدین، بازیگر، کارگردان، نویسنده و موسیقیدان  آمریکایی یکم دسامبر ۱۹۳۵ در بروکلین نیویورک در یک خانوادهٔ یهودی ثروتمند متولد شد. آلن فعالیت حرفه‌ای خود را به عنوان یک نویسنده کتاب‌های طنز و سپس یک کمدین روی صحنه آغاز کرد و سپس در دههٔ ۶۰ میلادی فعالیت فیلم سازی خود را آغاز کرد.وی نوزده بار نامزد اسکار و چهار بار برنده آن شده است که این جوایز شامل یک اسکار بهترین کارگردانی و سه جایزه اسکار بهترین فیلم‌نامه غیراقتباسی شده است.

پس از آن در سال ۱۹۵۳ در دانشگاه سینمایی نیویورک ثبت نام کرد و بلافاصله در دوره‌ای به نام «تولیدات سینمایی» مردود شده مجبور به ترک دانشگاه شد. از آن پس به مدت دو سال با دستمزدی معادل هفته‌ای ۲۰ دلار، به نویسندگی برای کمدینی به نام دیوید آلبر مشغول بود. سپس وارد تلویزیون شد و به نوشتن متون برنامه‌های تلویزیونی پرداخت. آلن از نوجوانی نواختن کلارینت را آغاز کرد، با ورود به برنامه‌های تلویزیونی، او اسم کوچک وودی هرمن نوازنده مشهور کلارینت را بر خود نهاد. از مشهورترین فیلم های وودی آلن میتوان به آنی هال،نیمه شب در پاریس، پول را بردار و فرار کن اشاره کرد. این کتاب گفت و گویی است میان ستیگ بیورکمان و وودی آلن،مطالعه این کتاب ارزشمند را از دست ندهید.

دانلود کتاب وودی آلن از زبان وودی آلن

دانلود کتاب وودی آلن از زبان وودی آلن

وودی آلن در گفت و گویی با ستیگ بیورکمان

لینک کوتاه این مطلب: https://goo.gl/EJT4jt

آیا میدانستید؟

ایرانی ها در هر روز کمتر از ۱۸ دقیقه کتاب میخوانند؟ کتاب را نخوانید که بخوابید، کتاب را بخوانید که بیدار شوید.کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که ملاقات می‌کنید.

با #جنبش-کتابخوانی-نودوهشتیها روزانه ۱۵ دقیقه مطالعه مهمان ما باشید(کتابخانه نودهشتیها)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.