دانلود آهنگ جدید

دانلود کتاب قانون توانگری

193
Rate this post

دانلود کتاب قانون توانگریدانلود کتاب قانون توانگری

نام کتاب: قانون توانگری

نویسنده: کاترین پاندر

مترجم: گیتی خوشدل

حجم: ۳,۴۳ مگابایت

تعداد صفحه: ۳۵۰

درباره کتاب: قانون خلاقیت این است که به جای این که آرزوهای دیرین خود را با این بهانه که رویاهایی محال هستند سرکوب کنید، به طرزی سازنده به آن ها بنگرید. یعنی بدانید که آرزوهای راستین شما چیستند، و آن گاه از آرزوهایتان فهرستی تهیه کنید. به طور منظم به سراغ آن ها بروید و در صورت لزوم آن ها را عوض یا جا به جا کنید. وقتی آرزوهایتان را می نویسید، جایگاه ذهنی آن ها نیز منظم می شود. می خواهم دیگر بار وعده ی گوته را به یادتان آورم: «انجام آن چه را که می توانی یا می اندیشی که می توانی، آغاز کن،در جسارت، نبوغ و اقتدار و اعجاز نهفته است.»

دانلود کتاب قانون توانگری

درباره نویسنده: کاترین پاندر در ۱۴ فوریه ۱۹۲۷ در هارتسویل کارولینای جنوبی، ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد.او یک وزیر آمریکایی کلیسای وحدت، و نویسنده کتاب در زمینه رفاه است. کاترین پاندر قبل از هر چیز به عنوان یکی از نویسندگان الهام بخش  آمریکا شناخته میشود. او در مورد گذشته ی خود میگوید:من یک منشی بیوه و بدبخت بودم که یک بچه هم روی دستم مانده بود و باید از راه کار کردن سخت خرج خود و بچه ام را در می آوردم از آن جا بود که به فکر افتادم که شیوه توانگر شدن را بیاموزم.

نخست از طریق منشی گری و سپس از طریق کشیشی غیر فرقه ای توانستم به سوی توانگری قدمی بردارم. پاندر در سال ۱۹۵۸ در کلیسای بیرمینگهام در ایالات متحده مشغول تعلیم و تدریس شد. حاصل این کلاس ها یک جزوه شد که جهت راهنمایی کسانی که در کسب و کار و تجارت بودند، به رشته تحریر در آمد و به عنوان اولین کتابش به نام قانون توانگری به چاپ رسید. وی از این زمان در شهرهای مختلف آمریکا به رفت و آمد پرداخت و در مورد پولدار شدن و توانگر زیستن به سخنرانی و برپایی سمینار ها پرداخت. وی در مدت دوازده سال در تگزاس اقامت داشت و دو کلیسا در آن جا تاسیس کرد.

پاندر چنان در تشویق دیگران به پولدار شدن و رفاه داشتن مشهور شده است که موضوع سخنرانی های وی به باریدن طلا تغییر نام یافت. وی بیش از همه چیز در کتاب هایش اصرار دارد که مخاطبینش در رفاه زندگی کنند و از فقر به هر قیمتی که شده فرار کنند.وی حتی در کتاب قدرت دعا که در نگاه اول به نظر می رسد یک موضوع معنوی و عرفانی را مطرح ساخته است، بیش از آن که خود دعا را تبلیغ کند به پاره ای از اثرات دعا که ایجاد توانگری و تولید ثروت است توجه دارد. مطالعه این کتاب ارزشمند را از دست ندهید.

دانلود کتاب قانون توانگریدانلود کتاب قانون توانگری

این کتاب جهت آشنایی بیشتر شما با متن کتاب به صورت فایل PDF تهیه شده است. خواهشمندیم جهت حمایت از نویسنده و ناشر و مترجم و همچنین بالا رفتن سرانه و فرهنگ مطالعه نسخه چاپی کتاب را تهیه فرمایید. این کتاب توسط انتشارات مهر به چاپ رسیده است.

توجه: لینک دانلود این کتاب به درخواست صاحب اثر حذف خواهد شد.

لینک کوتاه این مطلب: https://goo.gl/9uiiCC

آیا میدانستید؟

ایرانی ها در هر روز کمتر از ۱۵ دقیقه کتاب میخوانند؟ کتاب را نخوانید که بخوابید، کتاب را بخوانید که بیدار شوید.کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می خوانید و انسانهایی که ملاقات می ‌کنید.

با #جنبش-کتابخوانی-نودهشتیها روزانه ۱۵ دقیقه مطالعه مهمان ما باشید(کتابخانه نودهشتیها)

1 نظر
  1. قیمت کولرگازی سامسونگ می گوید

    متشکر از محتوای خوبی که در وبسایتتون قرار دادید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.