دانلود آهنگ جدید

دانلود کتاب حقایق و دروغها درباره هیتلر

224
Rate this post

دانلود کتاب حقایق و دروغها درباره هیتلرmardi k - دانلود کتاب حقایق و دروغها درباره هیتلردانلود کتاب حقایق و دروغها درباره هیتلر

نام کتاب: حقایق و دروغها درباره هیتلر

نویسنده: انتشارات فرانتس اِر

مترجم: حمیدرضا نیک بخش

حجم: ۶۱۶ کیلوبایت

تعداد صفحات: ۳۱

درباره کتاب: مطلبی که پیش رو دارید، ترجمه یکی از جزوات حزب نازی برای انتخابات ریاست جمهوری آلمان در سال ۱۹۳۲ است. در آن زمان حزبِ هیتلر با یک ائتلاف عظیم از مخالفان روبرو شده بود. این گروه مخالفان شامل ۲۱ حزب کاملاً نامتجانس بودند که تنها برای شکست دادن هیتلر با هم متحد شده بودند و زیر پرچم «جبهۀ هیندنبورگ» گرد آمده بودند. این جبهه نه فقط هواداران اصلی هیندنبورگ همچون ناسیونالیست های محافظه کار، کارخانه داران و صاحبان صنایع، ژنرال ها و افسران اشراف زاده و نیز زمین داران اشراف زاده را دربرمی گرفت، بلکه گروه دیگری شامل سوسیال دموکرات ها و گروه های چپ گرای دیگر را هم شامل می شد که برای مقابله با هیتلر، به ناچار به هیندنبورگ پیوسته بودند. هیتلر در این انتخابات شکست خورد، اما نشان داد که تنها رقیب جدی فرمانده سابق ارتش آلمان است و همین پیروزی و پیشرفت بود که سال بعد هیتلر به عنوان صدراعظم آلمان منصوب شد. در مورد عنوان این جزوه «حقایق و دروغ ها درباره هیتلر»،مسلما از آنجایی که در سال ۱۹۳۲ منتشر شده، قاعدتا فقط به مسائل مربوط به همان زمان مربوط است. با این حال برای دوستداران تاریخ حزب نازی جالب می باشد.

دانلود کتاب حقایق و دروغها درباره هیتلر

دانلود کتاب حقایق و دروغها درباره هیتلر

این کتاب جهت آشنایی بیشتر شما با متن کتاب به صورت فایل PDF تهیه شده است. خواهشمندیم جهت حمایت از نویسنده و ناشر و مترجم و همچنین بالا رفتن سرانه و فرهنگ مطالعه نسخه چاپی کتاب را تهیه فرمایید. این کتاب توسط انتشارات فرانتس ار به چاپ رسیده است.

توجه: لینک دانلود این کتاب به درخواست صاحب اثر حذف خواهد شد.

لینک کوتاه این مطلب: https://goo.gl/kFKujX

آیا میدانستید؟

ایرانی ها در هر روز کمتر از ۱۵ دقیقه کتاب میخوانند؟ کتاب را نخوانید که بخوابید، کتاب را بخوانید که بیدار شوید.کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می خوانید و انسانهایی که ملاقات می ‌کنید.

با #جنبش-کتابخوانی-نودهشتیها روزانه ۱۵ دقیقه مطالعه مهمان ما باشید(کتابخانه نودهشتیها)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.