دانلود آهنگ جدید

دانلود کتاب ترازوی طلایی

253
Rate this post

دانلود کتاب ترازوی طلاییدانلود کتاب ترازوی طلایی

نام کتاب: ترازوی طلایی (آسانترین طریقه ی فراگیری عروض)

نویسنده: محمد اکبر سناغزنوی

حجم: ۳,۷۶ مگابایت

تعداد صفحه: ۱۵۶ صفحه

درباره کتاب: حقیقت این است که در هر یک از زبان های دنیا اگر شعری هست موزون است و شعر بی وزن یا منثور که اخیرا به گوشها می خورد از مختصات شعرای قرن نوزدهم بوده مجدد خواهان زبان های دیگر از ایشان اقتباس کرده اند. اما بحث درباره فایده و بی فایده گی وزن هم بحثی است که تازگی ندارد. در قرن هجدهم گروهی از ادیبان و نویسندگان فرانسه بر ضد شعر قیام کردند و مرادشان از مخالفت با شعر مخالفت با وزن و قافیه بود.

این ادیبان وزن و قافیه را در شعر قید بیهوده و زائد میشمردند چرا که شاعر برای رعایت وزن و قافیه باید به ناچار قسمتی از مقاصد خود را ترک کند. اما همه میدانیم که شعر از بدو پیدایش در بین تمام اقوام با وزن و قافیه همراه بوده است. عروض دانستنی است که با فراگیری آن اوزان شعر شناخته میشود.غرض از عروض دریافت کلام موزون از ناموزون است. به کسانی که به شعر و شاعری علاقه مند هستند پیشنهاد میشود مطالعه این کتاب ارزشمند را از دست ندهند.

دانلود کتاب ترازوی طلایی

دانلود کتاب ترازوی طلایی

این کتاب جهت آشنایی بیشتر شما با متن کتاب به صورت فایل PDF تهیه شده است. خواهشمندیم جهت حمایت از نویسنده و ناشر و مترجم و همچنین بالا رفتن سرانه و فرهنگ مطالعه نسخه چاپی کتاب را تهیه فرمایید. این کتاب توسط انتشارات اندیشه کابل به چاپ رسیده است.

توجه: لینک دانلود این کتاب به درخواست صاحب اثر حذف خواهد شد.

لینک کوتاه این مطلب: https://goo.gl/n7EQ4T

آیا میدانستید؟

ایرانی ها در هر روز کمتر از ۱۵ دقیقه کتاب میخوانند؟ کتاب را نخوانید که بخوابید، کتاب را بخوانید که بیدار شوید.کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می خوانید و انسانهایی که ملاقات می ‌کنید.

با #جنبش-کتابخوانی-نودهشتیها روزانه ۱۵ دقیقه مطالعه مهمان ما باشید(کتابخانه نودهشتیها)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.