دانلود آهنگ جدید

دانلود کتاب بزرگترین راز پول درآوردن در طول تاریخ

136
Rate this post

دانلود کتاب بزرگترین راز پول درآوردن در طول تاریخدانلود کتاب بزرگترین راز پول درآوردن در طول تاریخ

نام کتاب: بزرگترین راز پول درآوردن در طول تاریخ

نویسنده: جو وایتلی

مترجم: فرهاد فروغمند

حجم: ۱,۶ مگابایت

تعداد صفحه: ۱۱۶

بخشی از متن کتاب: این اتفاق چند سال پیش و توی یک روز خیلی گرم تابستونی برام افتاد. داشتم میرفتم چند تا چیز بخرم. اون روزها زیاد پیش میومد که به سوپرمارکت برم چون اون قدر پول نداشتم که بتونم مواد غذایی رو که در طول هفته مصرف میکردیم یک دفعه ای بخرم.
اون روز در حالی که دلم حسابی گرفته بود و فقط چهار دلار توی جیبم بود داشتم میرفتم سوپرمارکت تا چند لیتر شیر و یک بسته نون بخرم. بچه ها گرسنه بودن و باید چیزی بهشون میدادم تا سیر بشن.

وقتی به چراغ قرمز رسیدم یک زن و مرد جوان رو با بچه شون دیدم که توی چمن های کنار خیابون نشسته بودن. آفتاب سر ظهر هم حسابی اذیتشون میکرد.مرد روی یک تکه مقوا نوشته بود “اگه بهم غذا بدین براتون کار میکنم” زنش هم کنارش بود و به ماشینهایی که پشت چراغ قرمز وایمیسادن نگاه میکرد. بچه شون هم که حدود دو سالش بود عروسکی رو که فقط یک دست داشت بغل کرده بود. همه این چیزها رو توی همون سی ثانیه ای که پشت چراغ بودم دیدم.

خیلی دلم میخواست چند دلار بهشون بدم. ولی اگه این کار رو میکردم دیگه پولی برای خرید شیر و نون برام باقی نمیموند. چراغ که سبز شد یک دفعه دیگه بهشون نگاه کردم. هم احساس گناه کردم که بهشون کمک نمیکنم و هم ناراحت شدم چون پول کافی نداشتم که به اونا هم بدم..مطالعه این کتاب ارزشمند را از دست ندهید.

دانلود کتاب بزرگترین راز پول درآوردن در طول تاریخ

دانلود کتاب بزرگترین راز پول درآوردن در طول تاریخ

این کتاب کاملا رایگان و جهت آشنایی بیشتر شما با متن کتاب به صورت فایل PDF تهیه شده است. خواهشمندیم جهت حمایت از ناشر و مترجم و همچنین بالا رفتن سرانه و فرهنگ مطالعه نسخه پولی کتاب را تهیه فرمایید. برای اطلاعات بیشتر به صفحه سوم این کتاب و یادداشت مترجم مراجعه کنید.

توجه: لینک دانلود این کتاب به درخواست صاحب اثر حذف خواهد شد.

لینک کوتاه این مطلب: https://goo.gl/vQx7Z5

آیا میدانستید؟

ایرانی ها در هر روز کمتر از ۱۵ دقیقه کتاب میخوانند؟ کتاب را نخوانید که بخوابید، کتاب را بخوانید که بیدار شوید.کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می خوانید و انسانهایی که ملاقات می ‌کنید.

با #جنبش-کتابخوانی-نودهشتیها روزانه ۱۵ دقیقه مطالعه مهمان ما باشید(کتابخانه نودهشتیها)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.