دانلود آهنگ جدید

دانلود کتاب آموزش عکاسی در شب و نور کم

4,072

دانلود کتاب آموزش عکاسی در شب و نور کمدانلود کتاب آموزش عکاسی در شب و نور کم

نام کتاب: آموزش عکاسی در شب و نور کم

نویسنده: آلن هس

زبان: انگلیسی

حجم: ۹۲,۷ مگابایت

تعداد صفحات: ۳۰۶

درباره کتاب: عکاسی در شب می‌تواند عکس‌هایی زیبا و دیدنی را برایتان به ارمغان بیاورد. خیابان‌های شهر در رنگارنگ‌ترین زمانشان هستند، هنگامی که چراغ‌های رنگارنگ خیابان‌ها روشن هستند. غروب آفتاب رنگ‌های درخشانی را می‌سازد که می‌تواند منظره‌ی زیبایی را برایتان به منظور عکاسی در شب ایجاد کند.شما می‌توانید عکس‌های در نور کم شب را به کمک یک اس‌ال‌آر و کیت‌لنزی که به همراه آن گرفته‌اید بگیرید. همه اس‌ال‌آرها نیازهای مقدماتی برای عکاسی در شب را دارند. دوربین‌های کامپکت “فشار بده و بگیر” یا “پوینت اند شات” که دارای تنظیمات دستی باشند نیز می‌توانند برای این‌کار استفاده شوند.

درباره نویسنده: آلن هس یک عکاس و نویسنده است که در سن دیگو کالیفرنیا به همراه همسر و دو سگش زندگی می کند. او در زمینه عکاسی و فن آوری، از جمله راهنمای نورپردازی دیجیتال (Exposure، Composition Digital Field Guide، iPad Full Loaded و iPad 2 Full Loaded) کتابهایی را ارائه کرده است.

کنسرت و تصاویر پشت صحنه او در نشریات متعدد اینترنتی و چاپی ظاهر می شود و همچنین برای اهداف تبلیغاتی، از جمله بسته بندی موسیقی استفاده می شود. آلن بخشی از تیم مربی تیم رویایی برای فتوشاپ جهانی است که در آن کلاس های مربوط به عکاسی کنسرت و رویداد و مبانی قرار گرفتن در معرض و ترکیب را تدریس کرد. او مقالاتی در مورد عکاسی کنسرت و فتوشاپ برای مجله کاربر فتوشاپ نوشته است. شما میتوانید از طریق وبسایت یا توییتر آلن هس با وی در ارتباط باشید. مطالعه این کتاب ارزشمند و آموزنده انگلیسی زبان را از دست ندهید.

www.alanhessphotography.com

ShotLivePhoto

دانلود کتاب آموزش عکاسی در شب و نور کم

دانلود کتاب آموزش عکاسی در شب و نور کم

این کتاب جهت آشنایی بیشتر شما با متن کتاب به صورت فایل PDF تهیه شده است. خواهشمندیم جهت حمایت از نویسنده و ناشر و همچنین بالا رفتن سرانه و فرهنگ مطالعه نسخه چاپی کتاب را تهیه فرمایید.

توجه: لینک دانلود این کتاب به درخواست صاحب اثر حذف خواهد شد.

لینک کوتاه این مطلب: https://goo.gl/gXhrc9

آیا میدانستید؟

ایرانی ها در هر روز کمتر از ۱۵ دقیقه کتاب میخوانند؟ کتاب را نخوانید که بخوابید، کتاب را بخوانید که بیدار شوید.کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می خوانید و انسانهایی که ملاقات می ‌کنید.

با #جنبش-کتابخوانی-نودهشتیها روزانه ۱۵ دقیقه مطالعه مهمان ما باشید(کتابخانه نودهشتیها)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.