دانلود آهنگ جدید

دانلود رمان کیمیاگر

184
Rate this post

دانلود رمان کیمیاگر

نام کتاب: کیمیاگر

نام نویسنده: پائولو کوئلیو

ترجمه: آرش حجازی

حجم: ۳ مگابایت

تعداد صفحه: ۱۵۴

درباره کتاب: رمان کیمیاگر دربارهٔ چوپانی اسپانیایی به نام سانتیاگو است که زادگاهش آندلس را ترک می‌کند و به شمال آفریقا می‌رود تا گنجی مدفون را در حوالی اهرام ثلاثه مصر پیدا کند. در این راه، با زنی کولی، مردی که خودش را پادشاه می‌داند، و یک کیمیاگر آشنا می‌شود و عاشق فاطمه، دختر صحرا می‌شود. همهٔ این افراد، سانتیاگوی چوپان را در مسیر جست و جویش هدایت می‌کنند. هیچ کس نمی‌داند این گنج چیست و آیا سانتیاگو می‌تواند بر موانع سر راهش در صحرا غلبه کند. مطالعه این رمان زیبا اثر پائولو کوئلیو نویسنده شهیر برزیلی را از دست ندهید.

درباره نویسنده: پائولو کوئلیو (زاده ۲۴ اوت ۱۹۴۷) نویسنده معاصر برزیلی است. رمان‌های او بین مردم عامه در کشورهای مختلف دنیا پرطرفدار است. او از سال ۲۰۰۷سفیر صلح سازمان ملل در موضوع فقر و گفتگوی بین فرهنگی است.مادر او لیژیا خانه‌دار و پدرش مهندس بود. او وقتی نوجوان بود، می‌خواست یک نویسنده شود. پس از گفتن این موضوع به مادرش، مادرش پاسخ داد «عزیز من، پدر تو یک مهندس است. او یک منطق گراست، انسانی منطقی با چشم‌اندازی بسیار مشخص از جهان. آیا تو واقعاً می‌دانی اینکه تو یک نویسنده بشوی چه معنایی دارد؟پس از تحقیق، کوئلیو به این نتیجه رسید که یک نویسنده «همیشه عینک می‌زند و هرگز موی خود را شانه نمی‌کند و وظیفه‌ای دارد و هرگز توسط نسل خودش درک نخواهد شد».

دانلود رمان کیمیاگر

دانلود رمان کیمیاگر

لینک کوتاه این مطلب: https://goo.gl/4HkfuC

آیا میدانستید؟

ایرانی ها در هر روز کمتر از ۱۸ دقیقه کتاب میخوانند؟ کتاب را نخوانید که بخوابید، کتاب را بخوانید که بیدار شوید.کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که ملاقات می‌کنید.

با #جنبش-کتابخوانی-نودهشتیها روزانه ۱۵ دقیقه مطالعه مهمان ما باشید(کتابخانه نودوهشتیها)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.