دانلود آهنگ جدید

دانلود رمان مردی که مرده بود

148
Rate this post

دانلود رمان مردی که مرده بوددانلود رمان مردی که مرده بود

نام کتاب: مردی که مرده بود

نویسنده: دیوید هربرت لاورنس

مترجم: پرویز داریوش

حجم: ۴,۰۶ مگابایت

تعداد صفحه: ۱۰۸

درباره کتاب: ﻣﺮﺩﯼ ﮐﻪ ﻣﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ ‏ ﺑﺎ ﻧﺎﻡ ﻗﺒﻠﯽ «ﺧﺮﻭﺱ ﻓﺮﺍﺭ ﮐﺮﺩ» ( The Escaped Cock ‏) ﺭﻣﺎﻧﯽ ﺍﺩﺑﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺗﻮﺳﻂ ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻫﺮﺑﺮﺕ ﻻوﺭﻧﺲ ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﻩٔ ﺍﻫﻞ ﺍﻧﮕﻠﺴﺘﺎﻥ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺷﺪﻩﺍﺳﺖ .ﺍﯾﻦ ﮐﺘﺎﺏ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺁﺛﺎﺭ ﺍﺩﺑﯽ ﺑﺮﺟﺴﺘﻪٔ ﺟﻬﺎﻥ ﺍﺳﺖ. این ﮐﺘﺎﺏ ﯾﮏ ﺭﻣﺎﻥ ﮐﻮﺗﺎﻩ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﺻﻞ ﺍﺯ ﺩﻭ ﺑﺨﺶ ﺗﺸﮑﯿﻞ ﺷﺪﻩ است که ﺑﺨﺶ ﺍﻭﻝ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۱۹۲۷ ﻭ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﺩﯾﺪ ﺍﺯ ﻣﻘﺒﺮﻩ ﺍﺗﺮﻭﺳﮏ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺷﺪ ﻭ ﻣﻨﻌﮑﺲ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻣﺮﮒ ﺍﺳﺖ و  ﺑﺨﺶ ﺩﻭﻡ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۱۹۲۸ ﻭ ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﺍﻗﺎﻣﺖ ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﻩ ﺩﺭ ﺳﻮﺋﯿﺲ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﺷﺪه است.

درباره نویسنده: دیوید هربرت لاورنس  David Herbert Lawrence در ۱۱ سپتامبر ۱۸۸۵ میلادی در خانواده فقیری در شهر ایستوود  ناتینگهام‌ شایر دیده به جهان گشود. وی معروف به دی اچ لارنس نویسنده، شاعر، نقاش و مقاله نویس بریتانیایی و یکی از معتبرترین چهره‌های ادبیات زبان انگلیسی بود. لارنس پس از مدتی آموزگاری در سال ۱۹۱۱ نخستین داستان خود را به نام طاووس سفید نوشت.پس از آن او درسال ۱۹۱۹ به اروپا و استرالیا  و آمریکا سفر کرد و در این مدت داستانهای بسیاری منتشر کرد که از میان آنها می‌توان به پسرها و عاشقها، و رنگین کمان اشاره کرد. وی در نمایاندن غرایز حیوانی و همچنین عواطف بشری مهارت ویژه‌ای داشت. شیوه نگارش او ساده و داستانهایش انتقادی و لطیف است. دی اچ لارنس که در زمره بهترین نویسندگان قرن بیستم به حساب می‌آید، بخشی از شهرت و اعتبارش را به دلیل نگارش داستانهای بحث برانگیزی که در زمان خودش «غیر اخلاقی» خوانده می‌شد، به دست آورده‌است. از آثار معروف او می‌توان به «رنگین کمان»، «طاووس سفید»، «پسرها و عاشقها» و «زنهای عاشق» اشاره کرد. اما معروف‌ترین اثر او «عاشق خانم چترلی» است، خلاصه شده این داستان با عنوان «فاسق لیدی چترلی» در ایران ترجمه شده‌است. انتشار این رمان به دلیل در بر داشتن صحنه‌ های عیان جنسی در ایالات متحده آمریکا و بریتانیا ممنوع بود. از دیگر رمان های میتوان به مار پلومد،عهدشکن، راد هارون، کانگورو، دختر گمشده، و باکره و کولی اشاره کرد. مطالعه این رمان زیبا را از دست ندهید.

دانلود رمان مردی که مرده بوددانلود رمان مردی که مرده بود

این کتاب جهت آشنایی بیشتر شما با متن کتاب به صورت فایل PDF تهیه شده است. خواهشمندیم جهت حمایت از نویسنده و ناشر و مترجم و همچنین بالا رفتن سرانه و فرهنگ مطالعه نسخه چاپی کتاب را تهیه فرمایید.

توجه: لینک دانلود این کتاب به درخواست صاحب اثر حذف خواهد شد.

لینک کوتاه این مطلب: https://goo.gl/U2DMGR

آیا میدانستید؟

ایرانی ها در هر روز کمتر از ۱۵ دقیقه کتاب میخوانند؟ کتاب را نخوانید که بخوابید، کتاب را بخوانید که بیدار شوید.کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می خوانید و انسانهایی که ملاقات می ‌کنید.

با #جنبش-کتابخوانی-نودهشتیها روزانه ۱۵ دقیقه مطالعه مهمان ما باشید(کتابخانه نودهشتیها)

برای دانلود کتاب تمدن های گمشده اتروسک ها اینجا کلیک کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.