دانلود آهنگ جدید

دانلود رمان مدار صفر درجه احمد محمود

1,344
Rate this post

دانلود رمان مدار صفر درجه احمد محموددانلود رمان مدار صفر درجه احمد محمود

نام کتاب: مدار صفر درجه

نویسنده: احمد محمود

حجم جلد اول و تعداد صفحه: ۸,۰۷ مگابایت (۶۳۱ صفحه)

حجم جلد دوم و تعداد صفحه: ۷,۵۷ مگابایت (۵۸۶ صفحه)

حجم جلد سوم و تعداد صفحه: ۷,۰۷ مگابایت (۵۴۵ صفحه)

حجم هرسه جلد: ۲۲,۷۱ مگابایت

تعداد صفحه هر سه جلد: ۱۷۸۲ صفحه

درباره نویسنده: احمد اعطا با نام ادبی احمد محمود نویسنده معاصر ایرانی در ۴ دی ۱۳۱۰ در اهواز از پدر و مادری دزفولی الاصل به دنیا آمد و شاید به همین دلیل بیشترخود را دزفولی می‌دانست. محمود را پیرو مکتب رئالیسم اجتماعی می‌دانند. معروف‌ترین رمان او همسایه‌ها در زمرهٔ آثار برجسته ی ادبیات معاصر ایران شمرده می‌شود.در برخی از آثارش چون همسایه‌ها و مدار صفر درجه واژه‌ها و جملاتی به گویش دزفولی به چشم می‌خورد و نیز شخصیت «نعمت» در داستان “غریبه‌ها و پسرک بومی” از کتابی به همین نام نیز از یکی از اهالی دزفول به نام نعمت علائی گرفته شده‌است که حول‌وحوش سال ۱۳۲۳ در دزفول به دست افراد ناشناسی ترور می‌شود.

محمود در سال ۱۳۲۷ با دختر عمه اش ازدواج کرد و در سال ۱۳۲۹ دوره متوسطه را شبانه در دبیرستان شاهپور اهواز به پایان رساند.در سال ۱۳۳۳ نخستین داستان کوتاهش به نام “صب می‌شه در مجله امید ایران منتشر شد، و در سال ۱۳۳۸ توانست اولین مجموعه داستانش به نام مول را با سرمایه شخصی به چاپ رساند. او خود می‌گوید بعد از انقلاب به اصرار خودم بازخرید و خانه‌نشین شدم تا شاید به درد درمان‌ناپذیری که همه عمر با من بود و هست سامان بدهم،دیر بود اما چاره نبود.احمد محمود در روز جمعه ۱۲ مهر سال ۱۳۸۱ به دنبال یک دورهٔ بیماری ریوی در بیمارستان مهرادتهران درگذشت و در امامزاده طاهر کرج به خاک سپرده شد.مطالعه این رمان سه جلدی ارزشمند از یک نویسنده خوش قلم هموطن را از دست ندهید.

دانلود رمان مدار صفر درجه احمد محمود (3جلدی)

دانلود رمان مدار صفر درجه احمد محمود (3جلدی) |کتابخانه نودهشتیها|
دانلود رمان مدار صفر درجه احمد محمود (3جلدی)
دانلود رمان مدار صفر درجه احمد محمود

این کتاب جهت آشنایی بیشتر شما با متن کتاب به صورت فایل PDF تهیه شده است. خواهشمندیم جهت حمایت از نویسنده و ناشر و مترجم و همچنین بالا رفتن سرانه و فرهنگ مطالعه نسخه چاپی کتاب را تهیه فرمایید. این کتاب توسط انتشارات معین به چاپ رسیده است.

توجه: لینک دانلود این کتاب به درخواست صاحب اثر حذف خواهد شد.

لینک کوتاه این مطلب: https://goo.gl/oiSzg1

آیا میدانستید؟

ایرانی ها در هر روز کمتر از ۱۵ دقیقه کتاب میخوانند؟ کتاب را نخوانید که بخوابید، کتاب را بخوانید که بیدار شوید.کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می خوانید و انسانهایی که ملاقات می ‌کنید.

با #جنبش-کتابخوانی-نودهشتیها روزانه ۱۵ دقیقه مطالعه مهمان ما باشید(کتابخانه نودهشتیها)

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.