دانلود آهنگ جدید

دانلود رمان فرو افتادگان

218
Rate this post

دانلود رمان فرو افتادگان

نام کتاب: فرو افتادگان

نویسنده: ماکسیم گورکی

مترجم: سعید نفیسی

حجم: ۱,۹۸ مگابایت

تعداد صفحه: ۱۱۴

درباره نویسنده: آلکسی ماکسیموویچ پِشکوف (Алексей Максимович Пешков) که بیشتر با نام ماکسیم گورکیМаксим Горький) شناخته می‌شود در ۲۸ مارس ۱۸۶۸  در روسیه به دنیا آمد. وی داستان‌نویس، نمایش‌نامه‌نویس و مقاله‌نویس انقلابی روس و از بنیان‌گذاران سبک رئالیسم سوسیالیستی بود. از آثار او می‌توان نمایشنامهٔ چهار پرده‌ای دراعماق، رمان مادر (که معروف‌ترین اثر او نیز هست)، آدم بیکاره، ارباب، آرتامانوف‌ها  (که در ایران به نام تجارت آرتامانوف معروف است) و استادان زندگی  را ذکر کرد. گرچه او را بیش‌تر به عنوان یک نویسنده، در سطح جهانی می‌شناسند و ستایش می‌کنند، اما از رهبران جنبش انقلابی روسیه نیز به شمار می‌آید.نیژنی نوگورود، روستای محل تولد گورکی از سال ۱۹۳۲ تا ۱۹۹۱ میلادی به افتخار او «گورکی» نامیده می‌شد.

کورگی در ۱۸ ژوئن  ۱۹۳۶ در سن ۶۸ سالگی درگذشت.مرگ وی در هنگامی رخ داد که وی تحت مداوای پزشکی بود. چگونگی و دلیل مرگ هیچگاه مشخص نشد. البته اعتراف‌هایی در دادگاه‌های استالین گرفته شد ولی مدارک تاریخی کافی در این زمینه در دست نیست.

دانلود رمان فرو افتادگان

دانلود رمان فرو افتادگان

لینک کوتاه این مطلب: https://goo.gl/qJHdSu

آیا میدانستید؟

ایرانی ها در هر روز کمتر از ۱۸ دقیقه کتاب میخوانند؟ کتاب را نخوانید که بخوابید، کتاب را بخوانید که بیدار شوید.کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که ملاقات می‌کنید.

با #جنبش-کتابخوانی-نودوهشتیها روزانه ۱۵دقیقه مطالعه مهمان ما باشید(کتابخانه نودهشتیها)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.