دانلود آهنگ جدید

دانلود رمان عامه پسند

324
Rate this post

دانلود رمان عامه پسنددانلود رمان عامه پسند

نام کتاب: عامه پسند

نویسنده: چارلز بوکوفسکی

مترجم: پیمان خاکسار

حجم: 11 مگابایت

تعداد صفحه: 198

درباره کتاب: عامه‌پسند آخرین رمان کامل شاعر و نویسنده آمریکایی چارلز بوکوفسکی است. این کتاب در سال ۱۹۹۴ و اندکی پیش از مرگ نویسنده، در آمریکا منتشر شد. بر خلاف آثار دیگر بوکوفسکی، این رمان از دیدگاه هنری چیناکسی نوشته نشده است. هرچند که او در صحنه‌هایی از رمان ظاهر می‌شود. راوی این داستان نیکی بلان کارآگاه خصوصی است که سعی می‌کند در مورد نویسنده کلاسیک  فرانسوی سلین و گنجشک قرمز تحقیق کند. تحقیقات بلان او را قدم به قدم در زندگی سطح پایین شهری فرو می‌برد، چیزی که در تمام نوشته‌های بوکوفسکی موضوعی طبیعی است. این کتاب با دارا بودن رگه‌هایی از نوشته‌های علمی تخیلی و فوق طبیعی توسط بوکوفسکی به بد نوشتن تقدیم شده‌است. مطالعه این رمان زیبا را از دست ندهید.

معرفی نویسنده: هاینریش چارلز بوکوفسکی در ۱۶ اوت ۱۹۲۰ در شهر آندرناخ آلمان به‌دنیا آمد. او شاعر وداستان‌ نویس آمریکایی است که نوشته هایش به شدت تحت تأثیر فضای لس آنجلس، شهری که در آن زندگی می‌کرد قرار گرفت. او اغلب به عنوان نویسنده ی تأثیرگذارِ معاصر نام برده می‌شود و سبک او بارها مورد تقلید قرار گرفته‌است. بوکوفسکی هزاران شعر، صدها داستان کوتاه و شش رمان  و بیش از پنجاه کتاب نوشته و به چاپ رسانده‌است.در ۲۳ سالگی داستان کوتاه عواقب یک یادداشت بلند مردود بوکوفسکی در مجله داستان به چاپ رسید. دو سال بعد، داستان کوتاه «بیست تشکر از کاسلدان» منتشر شد.

بوکوفسکی نوشتن را با جریان انتشار و رها ساختن نوشتن برای یک دهه آزاد ساخت. در طول این مدت او در لس‌آنجلس زندگی می‌کرد اما مدتی را در ایالات متحده سرگردان بود، کارهای موقتی می‌کرد و در اتاق‌های ارزان اقامت می‌کرد. شش رمان بوکوفسکی شامل: پُستخانه، هزارپیشه، زن‌ها،ساندویچ ژامبون و موسیقی آب گرم هستند. در اوایل دههٔ ۱۹۵۰ بوکوفسکی در اداره پست لس‌ آنجلس به شغل پستچی و نامه‌رسان مشغول به کار می‌شود اما بعد از مدتی آن را رها می‌کند. کمتر از یک ماه بعد از ترک دوباره ی اداره پست اولین رمانش به نام پستخانه را تمام کرد.

از آنجا که بوکوفسکی به خاطر حمایت مالی مارتین و اعتمادش به او به عنوان یک نویسنده ی نا شناخته احترام می‌گذاشت تقریباً تمام کارهای بعدی خود را با انتشارات  بلک اسپاروف به چاپ رساند. در ۱۹۷۶ بوکوفسکی لیندا لی بِیلی را که صاحب یک رستوران بود ملاقات کرد. دو سال بعد آن دو از شرق هالیوود، جایی که بوکوفسکی بیش از همه در آنجا زندگی کرد، به بندر سن پدرو و اقصی نقاط جنوب شهر لس‌آنجلس رفتند. بوکوفسکی و بِیلی در سال ۱۹۸۵ ازدواج کردند. لیندا با نام سارا در رمان‌ های زنان و هالیوود بوکوفسکی نام برده شده‌است.

بوکوفسکی در ۹ مارس ۱۹۹۴ در سن پدروی کالیفرنیا در سن ۷۳ سالگی، اندکی بعد از تمام کردن آخرین رمانش تفاله در اثر بیماری سرطان خون درگذشت. مراسم تدفین او بوسیله ی راهبان بودایی انجام شد. بر روی سنگ قبر او این عبارت تلاش نکنید خوانده می‌شود که به قول همسرش لیندا لی بوکوفسکی منظور از سنگ نوشته قبر شوهرش چیزی شبیه به این گفته‌است:اگه شما تمام وقتتان را برای تلاش کردن صرف کنید آنگاه همه ی آن چیزی که انجام دادید تلاش کردن بوده، پس تلاش نکنید فقط انجامش بدهید.

دانلود رمان عامه پسند

دانلود رمان عامه پسند

 

این کتاب جهت آشنایی بیشتر شما با متن کتاب به صورت فایل PDF تهیه شده است. خواهشمندیم جهت حمایت از نویسنده و ناشر و مترجم و همچنین بالا رفتن سرانه و فرهنگ مطالعه نسخه چاپی کتاب را تهیه فرمایید. این کتاب توسط انتشارات چشمه به چاپ رسیده است.

توجه: لینک دانلود این کتاب به درخواست صاحب اثر حذف خواهد شد.

لینک کوتاه این مطلب: https://goo.gl/6akZNK

آیا میدانستید؟

ایرانی ها در هر روز کمتر از ۱۵ دقیقه کتاب میخوانند؟ کتاب را نخوانید که بخوابید، کتاب را بخوانید که بیدار شوید.کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می خوانید و انسانهایی که ملاقات می ‌کنید.

با #جنبش-کتابخوانی-نودهشتیها روزانه ۱۵ دقیقه مطالعه مهمان ما باشید(کتابخانه نودهشتیها)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.