دانلود آهنگ جدید

دانلود رمان زندان زنان آمریکا

203
Rate this post

دانلود رمان زندان زنان آمریکادانلود رمان زندان زنان آمریکا

نام کتاب: زندان زنان آمریکا

نویسنده: وین سنت ج بارنز

مترجم: غ قراگوزلو

حجم: ۴,۰۹ مگابایت

تعداد صفحه: ۳۸۰

درباره کتاب: داستان رمان درباره دختری است به نام الینور که در خانواده ی فقیری در شیکاگوی آمریکا به دنیا آمده و همانجا هم بزرگ شده است. الینور در اثر ماجرایی مجبور به ترک زادگاه خود می شود و تنها، بدون هیچ پول و کاری سرگردان شهر غریبی می گردد. در آنجا تحت تاثیر دختری که اتفاقی با او آشنا شده برای اولین بار دست به سرقت و کلاهبرداری کوچکی می زند. بعد از آن پشیمان شده و کاری پیدا می کند ولی پلیس او را به جرم سرقت دستگیر و زندانی می کند و از آن به بعد زندگی او به کل تغییر کرده و با زندگی و قوانین پشت پرده ی زندان های آمریکا آشنا می شود و تلاش برای زنده ماندن، داستان این رمان میشود. هرچند با یک توضیح مختصر نمی شود به ماهیت یک کتاب یا رمان پی برد اما به علاقمندان رمان های ژانر اجتماعی و ماجراجویی پیشنهاد میکنم مطالعه این رمان زیبا را از دست ندهند.

دانلود رمان زندان زنان آمریکا

دانلود رمان زندان زنان آمریکا

 

این کتاب جهت آشنایی بیشتر شما با متن کتاب به صورت فایل PDF تهیه شده است. خواهشمندیم جهت حمایت از نویسنده و ناشر و مترجم و همچنین بالا رفتن سرانه و فرهنگ مطالعه نسخه چاپی کتاب را تهیه فرمایید. این کتاب توسط انتشارات اردیبهشت به چاپ رسیده است.

توجه: لینک دانلود این کتاب به درخواست صاحب اثر حذف خواهد شد.

لینک کوتاه این مطلب: https://goo.gl/j9J1ym

آیا میدانستید؟

ایرانی ها در هر روز کمتر از ۱۵ دقیقه کتاب میخوانند؟ کتاب را نخوانید که بخوابید، کتاب را بخوانید که بیدار شوید.کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می خوانید و انسانهایی که ملاقات می ‌کنید.

با #جنبش-کتابخوانی-نودهشتیها روزانه ۱۵ دقیقه مطالعه مهمان ما باشید(کتابخانه نودهشتیها)

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.