دانلود آهنگ جدید

دانلود رمان جاده فلاندر

242
Rate this post

دانلود رمان جاده فلاندر

نام کتاب: جاده فلاندر

نویسنده: کلود سیمون

مترجم: منوچهر بدیعی

حجم: ۳,۷۶ مگابایت

تعداد صفحه: ۳۵۷ صفحه

درباره نویسنده: “جاده فلاندر” عنوان رمان زیبایی ست از کلود سیمون که او به خاطر نوشتن این رمان در سال ۱۹۸۵ برنده جایزه نوبل ادبیات شد.وی در این رمان از تجربه ی کوتاهش در جنگ برای خلق اثری تکان‌دهنده استفاده کرده است. سیمون پدرش را در جنگ جهانی اول از دست داد و به علت بیماری مادر، وظیفه بزرگ کردن او بر عهده دایی اش قرار گرفت. کلود سیمون در شهر پرپینیان بزرگ شد و در ۷ سالگی برای درس خواندن به پاریس فرستاده شد. مدتی به نقاشی علاقه‌مند شد ولی پس از چندی متوجه شد که استعدادی در نقاشی ندارد و آن را رها کرد. در ۲۴ سالگی به اسپانیا رفت و در جنگهای داخلی اسپانیا شرکت کرد.

با شروع جنگ جهانی دوم به خدمت سربازی رفت و اگر چه به اسارت نیروهای آلمانی درآمد اما توانست بگریزد و به شهر خود در جنوب فرانسه برود. او در آنجا با نهضت مقاومت فرانسه همکاری کرد. در همان ایام و در سال ۱۹۴۶ بود که اولین رمان خود به نام تقلب را نوشت. وی هم‌چنین اداره و مدیریت تاکستان‌های فامیلی را برعهده داشت.کلود سیمون در تاریخ ۶ ژوئیه ۲۰۰۵ در پاریس درگذشت.لازم به ذکر است جناب منوچهر بدیعی نیز ترجمه ی شیوایی از این اثر زیبا داشته اند.خواندن این رمان زیبا را از دست ندهید.

دانلود رمان جاده فلاندر

دانلود رمان جاده فلاندر

(کلود سیمون)

آیا میدانستید؟

ایرانی ها در هر روز کمتر از ۱۸ دقیقه کتاب میخوانند؟ کتاب را نخوانید که بخوابید، کتاب را بخوانید که بیدار شوید.کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که ملاقات می‌کنید.

با #جنبش-کتابخوانی-نودوهشتیها روزانه ۱۵ دقیقه مطالعه مهمان ما باشید(کتابخانه نودوهشتیها)

لینک کوتاه این مطلب: https://goo.gl/o1Emah

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.