دانلود آهنگ جدید

تبلیغ منفور ترین زن چینی برای یافتن شوهر +عکس

87
Rate this post

تبلیغ منفور ترین زن چینی برای یافتن شوهر +عکس

تبلیغ منفور ترین زن چینی برای یافتن شوهر +عکس
تبلیغ منفور ترین زن چینی برای یافتن شوهر +عکس

به گزارش نودوهشتیها: این زن ۲۷ ساله چینی برای یافتن شوهر دلخواهش دست به ابتکاری جالبی زد. بیلبوردهای تبلیغاتی فنگ با تصویر وی در لباس عروس در کنار پخش تبلیغات تلویزیونی در شبکه های محلی چین به سرعت از فنگ یک چهره جهانی ساخت.

تبلیغ منفور ترین زن چینی برای یافتن شوهر

از جمله شروط وی برای برای انتخاب شوهر ایده آل در آگهی تبلیغاتی، بومی شرق چین، قد ۱.۸۲ متر، داشتن مدرک معتبراز دانشگاه های ممتاز چین در رشته اقتصاد و عدم اشتغال در مشاغل دولتی بجز بانک ها و شرکت نفتی پتروچاینا ذکر شده بود.

تبلیغات زن چینی برای یافتن شوهر

سطح توقعات بالای این خانم درحالی بود که وی تنها یک صندوقدار ساده با حقوق ماهانه ۱۴۶ دلار در یکی از سوپرمارکت های زنجیره ای پایتخت بود. این حرکت خانم فنگ برای یافتن همسر موجی از نفرت عمومی را در جامعه چین برانگیخت، و هزاران سایت اینترنتی با عناوینی همچون خواهر فنگ یا خواهر ققنوس این اقدام وی برای یافتن شوهر را محکوم کردند.(تبلیغ زن چینی یافتن شوهر)

یافتن شوهر

دامنه تنفر از خانم فنگ در چین به حدی رسید که وی مجبور به مهاجرت به آمریکا شد و هم اکنون بعنوان آرایشگر در نیویورک مشغول بکار است. وی در مصاحبه با روزنامه نیویورک پست هدف از این کار را تنها تشکیل خانواده عنوان کرده و افزوده که دوست ندارد در جامعه و بین مردم آمریکا نیز منفور شود. فنگ هم اکنون در آمریکا در جستجوی یافتن یک شوهر آمریکایی با ویژگیهای ذکر شده است.(تبلیغ زن چینی یافتن شوهر)

شوهریابی

شوهریابی در کشور چین یه چیز عادی شده(تبلیغ زن چینی یافتن شوهر)

پیدا کردن شوهر

یافتن شوهر این روزا خیلی سخت شده و معمولا خانم ها برای پیدا کردن شوهر ایده آل از همه روشی استفاده میکنند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.