دانلود آهنگ جدید

آموزش تولید محتوا و طرز به کار گرفتن کلمات کلیدی

آموزش تولید محتوا و طرز به کار گرفتن کلمات کلیدی

77
5 (100%) 1 vote

آموزش تولید محتوا و طرز به کار گرفتن کلمات کلیدی

آموزش تولید محتوا و طرز به کار گرفتن کلمات کلیدی برای شمایی که تازه سایت زدید و گنگ شدید و نمیدانید از کجا شروع کنید یا از کی مشورت بگیرید خیلی لازم و واجب است. قبل از اینکه وقت خود را هدر دهید و سالهای سال تولید محتوای بی کیفیت و بی ارزش تولید کنید باید قبلش حتما راز SEO را کشف کنید و بعد شروع کنید به تولید محتوا، مهم ترین راز SEO شناخت کلمات کلیدی طلایی است و بعد از طریق کلمات کلیدی ترافیک ساز تولید محتوای خوب و تضمینی و با ارزش داشته باشید و مطمعن باشید که اگر تعداد این محتوا زیاد بشه شرکت گوگل بدون پارتی بازی شما رو به صفحه اول خواهد آورد. یادتان نرود حتما طرز تهیه تولید محتوا و آموزش تولید محتوای با کیفیت و چگونگی طرز به کار بردن کلمات کلیدی را فرا بگیرید.

آموزش تولید محتوا و طرز به کار گرفتن کلمات کلیدی

تاثیر تولید محتوا با کلمات کلیدی مناسب بر وب سایت شما (آموزش سئو) 

تولید محتوا با کلمات کلیدی طلایی و مناسب ترافیک ساز سایت شما خواهد شد. بدون شک بهترین و بالاترین نوع SEO ساخت تولید محتوای با کیفیت با کلمات کلیدی ترافیک ساز است. برای این که سال ها عمر خود را پای لب تاب و سایت هدر ندهیم باید حتما قبل از تولید محتوا کلمات کلیدی مناسب را پیدا کنید و با انتخاب موضوع شروع به تازیدن کنید. اگه رعایت کردید موفق میشوید و به پول می رسید وگرنه فقط عمر خود را تلف کرده اید.

سایت بدون تولید محتوا و کلمات کلیدی

یکی از اشتباهات رایج ادمین های وب سایت این است که میخواهند ره صدساله را یک شبه با پاپ آپ کردن بروند و سیل عظیمی از ترافیک را به سوی سایت خود روانه میکنند. به این روش کار سئوی سیاه می گویند. خیلی از ادمین ها بجای اینکه کلمات ملیدی را بشناسند و تولید محتوا کنند از پاپ آپ استفاده میکنند و بعد مدتی نمره منفی شدیدی از سوی گوگل دریافت میکنند. لطفا از سعوی پاک استفاده کنید.

تولید محتوا و پیدا کردن کلمات کلیدی با استفاده از گوگل

یکی از بهترین و راحت ترین راه تولید محتوا و پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب استفاده از قاضی بزرگ و غول برنامه نویسی جهان گوگل است. رییس ما گوگل است. قاضی ما گوگل است. بهتر است قبل از هر کسی از خود شرکت گوگل واسه پیدا کردن کلمات کلیدی و تولید محتوا کمک بگیریم.

پیشنهاد های گوگل در هنگام تایپ یکی از بهترین راه های یافتن کلمات ارزشمند است. در هنگام تایپ گوگل بیشترین کلماتی که کاربران سرچ کرده اند را برایتان می آورد.

SEO 300x108 - آموزش تولید محتوا و طرز به کار گرفتن کلمات کلیدی

همچنین در انتهای صفحه نتایج جستجوی گوگل میتوانید ببینید. (Google Suggested Searches)
آموزش تولید محتوا و طرز به کار گرفتن کلمات کلیدی

استفاده از ابزار های رایگان گوگل برای شناخت کلمات کلیدی و تولید محتوا

1 . google
5. Ubersuggest
6. SemRush
7. Long Tail Pro
و…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.