دانلود آهنگ جدید

آسان فالو asan follow – مشتریان جدیدی در اینستاگرام بدست آورید!

آسان فالو asan follow - مشتریان جدیدی در اینستاگرام بدست آورید!

2,037
Rate this post

آسان فالو asan follow – مشتریان جدیدی در اینستاگرام بدست آورید!

AsanFollow 300x131 - آسان فالو asan follow - مشتریان جدیدی در اینستاگرام بدست آورید!

آسان فالو چیست و چگونه کار می کند؟

آسان فالو ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام می باشد که با فعالیت های خود منجر به جذب فالوور واقعی و ایرانی بصورت هدفمند برای شما می شود. فرایند جذب فالوور آسان فالو تضمینی بوده و در سرورهای اختصاصی آسان فالو انجام می گردد بنابراین رایانه و گوشی هوشمند کاربر درگیر نمی شود و همچنین کاربر با تنظیمات پیچیده سیستمی درگیر نخواهد شد. ربات آسان فالو با مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام شما و بر اساس سلیقه و هدف خودتان فالوور شما را افزایش می دهد، فالوورهایی که صد در صد واقعی و ایرانی هستند و مخاطب پیج شما هستند. ربات هوشمند آسان فالو برای تضمین امنیت کاربران خود ازپسورد دو عاملی (احراز هویت دو عاملی) که توسط اینستاگرام تضمین شده است بهره می برد، همچنین از پروتکل SSL برخوردار است که نشان دهنده امنیت بالای آسان فالو است. همچنین ربات افزایش فالوور اینستاگرام دارای مجوز رسمی فعالیت بوده و تابع قوانین و مقررات دولت جمهوری اسلامی ایران می باشد. برای شروع لازم است در آسان فالو ثبت نام کنید، پیج یا پیج هایاینستاگرام خود را به ربات اینستاگرام آسان فالو اضافه کنید و تنظیمات مربوط به افزایش فالوور را انجام دهید و از افزایش فالوور اینستاگرام ، با فالوور واقعی ، فالوور اینستاگرام ایرانی ، فالوور اینستاگرام هدفمند و فالوور اینستاگرام تضمینی پیج خود لذت ببرید. آسان فالو به صورت اتوماتیک از طرف اکانت اینستاگرام خودتان عملیات فالو، آنفالو، لایک ، کامنت و لایک کامنت را انجام می دهد و برای پیج اینستاگرام شما فالوور واقعی ایرانی جذب می کند. همچنین می توانید هر لحظه با مراجعه به پنل کاربری خود از آمار و اطلاعات پیج اینستاگرام خود نظیر تعداد فالوور جذب شده، نرخ رشد و … مطلع شوید و یا تنظیمات ربات افزایش فالوور را تغییر دهید.

 

همین حالا 3 روز تست رایگان را شروع کنید

 

pic1 300x95 - آسان فالو asan follow - مشتریان جدیدی در اینستاگرام بدست آورید!

چرا باید در اینستاگرام باشیم؟

 

آیا می دانستید بیش از 20 میلیون نفر در ایران از نرم افزار اینستاگرام استفاده می کنند!

در عصر تکنولوژی تبلیغات با شیوه های مدرن و مجازی با رشد فزاینده ای در حال حرکت است در این میان نرم افزار محبوب اینستاگرام با کاربران میلیونی و شکل عملکرد خاص خود بستری مناسب را برای معرفی کالا و خدمات کسب و کارهای بزرگ و کوچک، برندها، شرکت ها و … فراهم نموده است. اما برندسازی و مارکتینگ در اینستاگرام نیاز به ابزارهای حرفه ای و مدرن دارد که با علم کامل به شرایط و ضوابط سایت رسمی اینستاگرام بتواند بیشترین بازدهی و بالاترین کیفیت را نصیب ما کند، یکی از این ابزارها نرم افزار تحت وب هوشمند و اتوماتیک آسان فالو می باشد. با استفاده از نرم افزار آسان فالو می توانید بازدید از صفحات اینستاگرام خود را بصورت اتوماتیک و هوشمند منطبق بر جدیدترین الگوریتم اینستاگرام افزایش دهید. نرم افزار آسان فالو کاملاً ایرانی بوده و تابع قوانین و مقررات دولت جمهوری اسلامی ایران و سازمان های مربوطه می باشد که با طراحی منحصر بفرد خود می تواند فالورهای شما را بصورت واقعی و کاملاً هدفمند از طریق لایک کردن، ارسال کامنت، فالو نمودن و … افزایش دهد، این فرایند افزایش فالورهای شما عموماً توسط افرادی که علاقه مند به حوزه فعالیت شما هستند و یا به دنبال محصولات و خدمات شما هستند انجام می شود و به همین دلیل شما مشتریان جدید برای کسب و کار خود پیدا می کنید که دنبال شما هستند و نه صرفاً افزایش فالور و به همین ترتیب نام تجاری شما می تواند برند شود.

photo  300x236 - آسان فالو asan follow - مشتریان جدیدی در اینستاگرام بدست آورید!

چگونه 3 روز تست رایگان بگیرید؟

شما می توانید ربات آسان فالو را 3 روز بصورت رایگان تست کنید و با امکانات، ویژگی های خاص و شیوه کار این ربات آشنا شوید تا در صورت رضایت اقدام به خرید اشتراک ماهیانه نمائید. اکانت هایی که خلاف عرف و شرع باشند و همچنین مغایر با قوانین و مقررات دولت جمهوری اسلامی ایران باشند به هیچ عنوان تائید نمی شوند و امکان استفاده از تست 3 روزه را نخواهند داشت همچنین اکانت هایی که ماهیت کاری آنها مشخص نباشد امکان دریافت این تست را نخواهند داشت. تست 3 روزه کاملا رایگان بوده و به هر اکانت اینستاگرام مورد تایید ما یکبار تعلق خواهد گرفت ولی تمامی امکانات آسان فالو برای آن فعال نمی شود. میزان افزایش فالوور در این بازه زمانی برای پیج ها متفاوت است، پیج هایی که دارای پست های زیبا و تخصصی هستند و مدت فعالیت آنها در اینستاگرام زیاد است قطعا میزان رشد بالاتری را تجربه خواهند کرد. حداقل زمان لازم برای رویت فعالیت ها و میزان جذب فالوور 24 ساعت می باشد. برای دریافت تست 3 روزه باید در سایت ثبت نام کنید و اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید، البته بهتر است طبق توضیحات بخش آموزش این عملیات را انجام دهید. لطفا با آگاهی کامل از ربات آسان فالو استفاده نمائید.

7 day free trial 300x171 - آسان فالو asan follow - مشتریان جدیدی در اینستاگرام بدست آورید!

pic3 300x32 - آسان فالو asan follow - مشتریان جدیدی در اینستاگرام بدست آورید!

بهترین روش افزایش فالوور

آسان فالو بهترین روش افزایش فالوور اینستاگرام، کاملا تحت وب بوده و سازگار با تمامی دستگاه ها و پلتفرم ها می باشد. شما به هر طریقی که وارد سایت آسان فالو شوید می توانید ثبت نام کنید و اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید و از افزایش فالوور بصورت واقعی استفاده کنید.

pic4 300x32 - آسان فالو asan follow - مشتریان جدیدی در اینستاگرام بدست آورید!

pic2 300x32 - آسان فالو asan follow - مشتریان جدیدی در اینستاگرام بدست آورید!

۳۰ روزه

 رشد تقریبی ۱۲۰۰ تا ۳۰۰۰ فالوور

 جذب فالوورهای واقعی و ایرانی

 رشد نامحدود فالوور تا ۳۰ روز

 بدون تخفیف

 کنترل پنل حرفه ای

 پشتیبانی ۲۴ ساعته

توضیحات بیشتر…

۵٠,٠٠٠تومان

 

۹۰ روزه + ۳۰ روز هدیه

 رشد تقریبی ۶۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ فالوور

 جذب فالوورهای واقعی و ایرانی

 رشد نامحدود فالوور تا ۱۲۰ روز

 ۲۰% تخفیف

 کنترل پنل حرفه ای

 پشتیبانی ۲۴ ساعته

توضیحات بیشتر…

١٢٠,٠٠٠تومان

 

۱۸۰ روزه + ۴۵ روز هدیه

 رشد تقریبی۱۴۰۰۰ تا۳۰۰۰۰فالوور

 جذب فالوورهای واقعی و ایرانی

 رشد نامحدود فالوور تا ۲۲۵ روز

 ۳۰% تخفیف

 کنترل پنل حرفه ای

 پشتیبانی ۲۴ ساعته

توضیحات بیشتر…

٢١٠,٠٠٠تومان

 

۳۶۰ روزه + ۶۰ روز هدیه

 رشد تقریبی۳۰۰۰۰تا۷۰۰۰۰ فالوور

 جذب فالوورهای واقعی و ایرانی

 رشد نامحدود فالوور تا ۴۲۰ روز

 ۴۰% تخفیف

 کنترل پنل حرفه ای

 پشتیبانی ۲۴ ساعته

توضیحات بیشتر…

٣۶٠,٠٠٠تومان

 

Step 300x154 - آسان فالو asan follow - مشتریان جدیدی در اینستاگرام بدست آورید!

با ما به روز باشید

www.98iha.com

لینک کوتاه مطلب:

https://goo.gl/xoDbTj

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.