دانلود کتاب و رمان،رمان عاشقانه،رمان ایرانی،رمان خارجی

دانلود رمان دختر کشیش

55

دانلود رمان دختر کشیشدانلود رمان دختر کشیش

نام کتاب: دختر کشیش

نویسنده: جورج اورول

مترجم: مهدی افشار

حجم:  ۴ مگابایت

تعداد صفحه: ۴۲۵

درباره کتاب: دورتی تنها دختر کشیشی در یکی از شهرهای کوچک انگلستان است که زندگی مذهبی خشک و کسالت باری را می گذراند. او وظایف زیادی در کلیسا و خانه به عهده دارد ، پدر سخت گیری داشته و تمایلی به ازدواج نیز ندارد . روزی به طور ناگهانی حافظه اش را از دست می دهد و خود را در لندن می یابد و وقتی بعد از یک ماه حافظه اش باز می گردد به قدری شایعات مختلف در مورد او ساخته شده که پدرش او را در خانه نمی پذیرد و دورتی وارد زندگی جدیدی می شود .

کتاب سبک کاملا کلاسیکی داره با این حال من دوستش داشتم . تقسیم بندی صفحاتش برام جالب بود . کتاب ۴۰۰ صفحه است و از این ۴۰۰ صفحه حدود ۱۵۰ صفحه توصیف یک روز از زندگی دختر کشیش می باشد و بعد بقیه ماجراها سریع اتفاق می افتند . خیلی کار بی نظیری بود تاکید بر زندگی روزمره دورتی با تمام جزئیات و اعتقاداتش برای مهیا ساختن زمینه های بعدی داستان …. کلا تندی و کندی کار را در جاهای مختلف خیلی خوب کنترل کرده بود … چالش های مذهبی و سختی ها و امیدهای زندگی را خوب کنار هم تصویر کرده بود … . آخر داستان هم بسیار واقع گرایانه و غمگین بود و شدید از نحوه اتمام داستان خوشم اومد . در کل اعتقادات مذهبی ، ترس عقب کشیدن از مذهب ، یکنواختی زندگی و …. را خوب توصیف کرده بود اگه با سبک های خیلی کلاسیک مشکلی نداشته باشید از کتاب خوشتون می یاد . نمی دونم چرا منو یاد دختر عموبت بالزاک می انداخت . من خودم از کتاب خوشم اومد.

بخشی از متن کتاب:

انتخابات تنها موقعیتی است که در آن فرصت رد و بدل کردن لبخند با یکی از افراد سرشناس به دست می آید.

تو این دنیا به اندازه کافی بدی هست دیگه احتیاج نیست آدم عمدا دنبالش بگرده.

بی ایمانی مانند خود ایمان در درجه اول از منطق ریشه نمی گیرد ، در واقع تحولی است که در فضای ذهنی انسان رخ داده و تکوین می یابد.

معرفی نویسنده: اریک آرتور بلر با نامِ مستعار جُرج اوروِل (زادهٔ ۲۵ ژوئن ۱۹۰۳ – درگذشتهٔ ۲۱ ژانویه ۱۹۵۰) داستان‌نویس، روزنامه‌نگار، منتقدِ ادبی و شاعرِ انگلیسی بود. او را بیشتر برای دو رمان سرشناس و پرفروشش مزرعه حیوانات و ۱۹۸۴ می‌شناسند. این دو کتاب بر روی هم بیش از هر دو کتابِ دیگری از یک نویسندهٔ قرن بیستمی، فروش داشته‌اند. او همچنین با نقدهای پرشماری که بر کتاب‌ها می‌نوشت، بهترین وقایع‌نگار فرهنگ و ادب انگلیسی قرن شناخته می‌شود.

دانلود رمان دختر کشیش

دانلود رمان دختر کشیش

 

این کتاب جهت آشنایی بیشتر شما با متن کتاب به صورت فایل PDF تهیه شده است. خواهشمندیم جهت حمایت از نویسنده و ناشر و مترجم و همچنین بالا رفتن سرانه و فرهنگ مطالعه نسخه چاپی کتاب را تهیه فرمایید. این کتاب توسط انتشارات به چاپ رسیده است.

توجه: لینک دانلود این کتاب به درخواست صاحب اثر حذف خواهد شد.

لینک کوتاه این مطلب:

آیا میدانستید؟

ایرانی ها در هر روز کمتر از ۱۵ دقیقه کتاب میخوانند؟ کتاب را نخوانید که بخوابید، کتاب را بخوانید که بیدار شوید.کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می خوانید و انسانهایی که ملاقات می ‌کنید.

با #جنبش-کتابخوانی-نودهشتیها روزانه ۱۵ دقیقه مطالعه مهمان ما باشید(کتابخانه نودهشتیها)

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.